Zavřít reklamu

Máme po Vánocích, tedy po nejnáročnějším období na dodavatele v tom ohledu, odbavit všechny objednávky včas, a především do štědrého dne. Rok 2021 nebyl zrovna přívětivý na rychlé dodávky produktů společnosti Apple z jejího Online Storu. Jak je tomu ale na začátku roku 2022? V jistých ohledech lépe. Je totiž vidět, že předvánoční zájem zejména o iPhony už opadl. Na iPady si ale pořád počkáte. 

iPhone 13 a 13 Pro Max 

Jak je vidět hned u toho nejzásadnějšího modelu telefonu společnosti, situace se značně stabilizovala. Po jejich značném listopadovém nedostatku, kdy jste na různé modely čekali klidně i měsíc a déle, je zde situace zcela opačná. Pokud jakýkoli model objednáte, a to v jakékoli jeho barvě a velikosti interního úložiště ke dni psaní tohoto článku, tedy 3. lednu 2021, přijde vám už v pátek, takže 7. ledna.

Apple Watch Series 7 

Situaci s iPhony kopíruje i ta s nejnovějšími Apple Watch Series 7. Pokud objednáte ještě dnes, v pátek je budete mít doma. Nezáleží přitom na velikosti a barvě pouzdra, jako spíše v barevné a materiálové variantě jejich řemínku. Některé kombinace sice nejsou dostupné, ale pokud na nich nebazírujete, můžete mít své nové Apple Watch skutečně už za chvíli doma.

iPad 9. generace a iPad mini 

Problémy však budete pořád mít se základními modely iPadů. Pokud nyní objednáte nový mini, přijde vám až mezi 11. a 18. únorem. Zde se tedy situace nijak nezměnila a spíše se ještě zhoršila, protože objednáním na začátku prosince jste ještě štědrý večer mohli stihnout, kdežto nyní si počkáte dokonce více jak měsíc. Základní iPad 9. generace je na tom ale ještě hůře. Jeho doručení by v případě aktuálního objednání znamenalo termín mezi 21. a 25. únorem.

24“ iMac 

U nového iMacu s M1 čipem se dá říci, že problémy s dodávkami trpěl už od samotného jeho představení. Jeho termíny doručení jsou ale víceméně stále shodné, protože pokud jej objednáte i dnes, bude vám doručen cca za měsíc. To platí pro všechny výkonnostní modely i jejich barevné kombinace. Vzhledem k přetrvávajícímu trendu se dá říci, že minimálně u tohoto zařízení tomu nebude jinak ani v budoucnu.

14 a 16“ MacBook Pro 

Žhavá novinka loňského podzimu sklízela patřičně kladné ohlasy napříč celým světem. Tento profesionální notebook se líbí nejen designem, ale i rozšířenými porty a samozřejmě výkonem jeho M1 čipů. Kontroverzi naopak budí výřezem v displeji. Aktuálně je na jeho různé varianty „čekačka“ měsíc, kdy vám bude nehledě na velikost doručován mezi 28. lednem a 7. únorem.

AirPody 

Další novinka podzimu, stejně ale i jako ostatní AirPody, je k dispozici okamžitě. Ať už tedy sáhnete pod AirPodech 3. generace nebo AirPodech Pro, budou vám doručeny do konce týdne, tedy do 7. ledna. Platí to ostatně i pro největší a nejdražší AirPody Max. 

.