Zavřít reklamu

Dost možná jste se někdy ocitli v situaci, kdy jste někomu zavolali přes iPhone, popřípadě jste na něm přijmuli hovor, a poté jste zjistili, že by vlastně ve finále bylo lepší, kdybyste s osobou komunikovali na Apple Watch, jelikož třeba zrovna něco děláte. V tomto případě jste nejspíše pokaždé hovor ukončili, a poté jste přímo z Apple Watch dotyčnému zavolali nazpátek. Věděli jste však o tom, že pro předání probíhajícího hovoru z iPhone na Apple Watch nemusíte hovor vypínat? I na tuto situaci inženýři z Applu mysleli a do jablečných hodinek přidali skvělou funkci, díky které je předání hovoru z iPhonu doopravdy velmi jednoduché. Pojďme se společně v tomto článku podívat, jak na to.

Jak jednoduše předat probíhající hovor z iPhone na Apple Watch

V případě, že jste se ocitnuli v situaci, kdy potřebujete probíhající hovor z iPhonu přesunout na Apple Watch, tak se nejedná o nic složitého. Stačí postupovat následovně:

  • Prvně je samozřejmě nutné, abyste se nacházeli v nějakém probíhajícím hovoru na iPhonu.
  • Pro předání hovoru Apple Watch odemkněte a rozsviťte.
  • Nyní je nutné pár sekund počkat na domovské obrazovce, dokud se v horní části neobjeví miniaturní ikona hovoru.
  • Jakmile se tato ikona objeví, tak na ni klepněte, čímž se přesunete do aplikace Telefon.
  • Zde poté nahoře klepněte na řádek s probíhajícím hovorem (jméno kontaktu společně s časem hovoru).
  • Tímto se ocitnete na ploše hovoru, kde už jen stačí, abyste vpravo dole klepnuli na ikonu AirPlay.
  • Akci poté stačí potvrdit stisknutím OK.
  • Ihned poté se hovor předá z iPhonu na Apple Watch.

Jakmile se hovoř předá na Apple Watch, tak nezapomeňte, že si pomocí digitální korunky můžete měnit hlasitost probíhajícího hovoru. Samotný hovor můžete z jablečných hodinek samozřejmě také ukončit, stačí klepnout na kulaté červené tlačítko zavěšení dole uprostřed, popřípadě ztlumit mikrofon a další. V případě, že chcete předat hovor z Apple Watch zpět na iPhone, tak stačí, abyste jej odemknuli, a poté klepnuli vlevo nahoře na ikonu hovoru (u starších iPhonů na zelenou horní lištu). Takto si můžete hovor mezi iPhonem a Apple Watch předávat třeba donekonečna.

predat_hovor_iphone_aw9
Zdroj: iOS
.