Zavřít reklamu

Jak na Instagramu zvětšit profilovou fotku je fráze, o které přemýšlí mnoho uživatelů této sociální sítě. Zatímco na ostatních sociálních sítích stačí pro zobrazení profilové fotografie v plném rozlišení klepnout na její náhled, tak na Instagramu tato možnost neexistuje. Naštěstí je ale k dispozici speciální nástroj, pomocí kterého lze profilovou fotografii v plném rozlišení zobrazit – dostupný je přímo v prohlížeči, tudíž funguje na prakticky všech zařízeních.

Jak na Instagramu zvětšit profilovou fotku

Chcete-li na Instagramu zvětšit profilovou fotku nějakého uživatele, tak k tomu musíte využít speciální nástroj, jak už bylo zmíněno výše. Postup je následující:

  • Prvně je nutné, abyste se na vašem zařízení přesunuli na webové stránky instadp.com.
  • Jakmile tak učiníte, tak klepněte do vyhledávacího pole, které se nachází v horní části stránky.
  • Do tohoto vyhledávacího pole nyní napište uživatelské jméno jedince, jehož profilovou fotku chcete zobrazit.
  • Po napsání stačí vyhledávání stisknutím klávesy Enter či klepnutím na lupu potvrdit.
  • Jestliže jste zadali přesné uživatelské jméno, tak se ihned ocitnete na profilu uživatele, v opačném případě je uživatele nutné vybrat z menu.
  • Nakonec pod názvem uživatele klepněte na sekci Full Size, čímž se profilová fotka objeví v plném rozlišení.
  • Pokud na tuto fotografii klepnete, tak si ji poté můžete jednoduše stáhnout.

Výše uvedený postup lze využít na všech moderních zařízeních – stačí vám k tomu připojení k internetu. Kromě toho, že si pomocí nástroje umístěného na webových stránkách instadp.com můžete jednoduše zobrazit profilovou fotografii v plném rozlišení, tak zde najdete také další funkce. Zmínit můžeme například zobrazení příběhů bez toho, aniž byste se dotyčnému zobrazili v seznamu uživatelů, kteří příběh viděli. Stačí, abyste klepnuli na sekci Stories, podobně to funguje i pro Reels. Pro tuto funkci je ale nutné, aby měl dotyčný uživatel veřejný profil. Pro zobrazení profilové fotografie v plném rozlišení může být profil uživatele soukromý.

Redaktor (nejen) magazínu Jablíčkář, kterého baví informační technologie všeobecně. Kromě práce jsou jeho vášní také sportovní automobily. O společnosti Apple píše již několik let a život bez jablečných produktů už si nedovede představit.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.