Zavřít reklamu

Chtěli byste u stromečku oblažit vaši rodinu vánočními koledami ve vašem vlastním podání, ale zpěv vám příliš nejde a nevlastníte žádný hudební nástroj? Nemusíte se bát, vaši blízcí nebudou o váš hudební výkon ochuzeni. Na pomoc si totiž můžete vzít  některou z aplikací s hudebními nástroji, díky kterým si na iPhonu můžete zahrát vánoční koledy.

GarageBand

Nechce se vám pátrat po aplikacích třetích stran? Pak můžete sáhnout  po nativním GarageBandu, který vám umožní zahrát vánoční koledy v podání velkého orchestru, osamělého pianisty nebo třeba metalové kapely. V GarageBandu máte k dispozici obrovskou spoustu nástrojů, a pokud jste dost odvážní, můžete k nahrávkám připojit i váš vlastní zpěv.

Virtual Piano+
K přehrání koled na iPhonu můžete využít také aplikaci s názvem Virtual Piano+. Nabízí pohodlný způsob hraní na virtuální piáno, možnost výběru z řady nejrůznějších efektů, ale také vám umožní ukládat, spojovat, mixovat a sdílet skladby, které si zde přehrajete.

Stažení v App Store

Superstar Virtual Guitar

Pokud dáváte přednost spíše hře na kytaru, můžete si vánoční koledy zabrnkat v aplikaci Superstar Virtual Guitar. V Superstar Virtual Guitar dostanete na výběr z několika různých  kytar i zvuků, a můžete si zde také aktivovat nebo naopak deaktivovat možnost označení strun a další nápovědu.

Stažení v App Store

Virtuoso Piano Free 3

Dalším virtuálním piánkem pro iPhone, na které si můžete zahrát nejen  vánoční koledy, je Virtuoso Piano Free 3. Jedná se o virtuální piáno s označením kláves, na výběr budete mít také z řady nejrůznějších zvuků včetně zvuků jiných hudebních nástrojů. Aplikace rovněž nabízí podporu funkce AirPlay.

Stažení v App Store

 

 

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.