Zavřít reklamu

Pokud sháníte spolehlivé zařízení – ať už se jedná o telefon, počítač či příslušenství – tak se značka Apple jeví jakožto perfektní volba. Nic na světě však není dokonalé a u jablečných zařízení to samozřejmě platí taktéž. To znamená, že čas od času může nějaký ten problém, kvůli kterému vám například iPhone přestane fungovat podle představ, jednoduše nastat. Ke správě a řešení problémů (nejen) iPhonu lze využít nativní řešení v podobě Finderu na Macu, popřípadě aplikace iTunes na počítačích s Windows. Pravdou ale je, že si mnoho uživatelů na rozhraní a fungování těchto nativních řešení stěžuje a upřímně se asi není ani čemu divit. Naštěstí jsou ale na světě různé jednodušší a přívětivější alternativy, například v podobě TunesKit iOS System Recovery.

tuneskit ios system recovery

TunesKit iOS System Recovery vyřeší více než 150 různých chyb…

Již podle úvodního textu nejspíše tak nějak víte, k čemu bude možné TunesKit iOS System Recovery využít. Jednoduše řečeno se tedy jedná o perfektní náhradu Finderu či iTunes, která je přímo určená k řešení všemožných problémů, které mohou na iPhonu nastat. TunesKit iOS System Recovery dokáže vyřešit více než 150 různých problémů, kdy mezi ty nejrozšířenější patří například nekonečně restartování systému, a to se zaseknuté  na obrazovce iPhone, popřípadě ihned po dostání se do rozhraní iOS. Kromě těchto problémů však dokáže TunesKit iOS System Recovery vyřešit také zaseknutí v režimu zotavení či DFU, problémy po aktualizaci a mnoho dalšího, viz obrázek níže.

tuneskit ios system recovery

…a mnoho dalšího!

Je ale důležité zmínit, že TunesKit iOS System Recovery neslouží pouze k opravám nefunkčního iPhonu – umí toho totiž o mnoho více a některé nástroje rozhodně přijdou vhod. To znamená, že zakoupením jediné aplikace získáte přístup k mnoha různým funkcím, kvůli kterým byste si často museli kupovat další aplikace. Co se těchto dalších funkcí TunesKit iOS System Recovery týče, tak můžeme zmínit například jednoduchou možnost pro přesun iPhonu do režimu zotavení, kromě toho nechybí ani možnost opravy chyb v iTunes pro Windows, potažmo ve Finderu na Macu. Mezi jednu z nejzajímavějších funkcí však rozhodně patří možnost pro provedení downgrade iOS na vašem iPhonu. Pokud vám tedy nově nainstalovaná verze iOS nevyhovuje, například kvůli nějakým chybám či zhoršení výdrže nebo výkonu, tak TunesKit iOS System Recovery rozhodně využijete i k tomuto účelu. Mimo jiné každopádně nabízí vývojáři TunesKit hned několik dalších aplikací, které byste si rozhodně neměli nechat ujít.

tuneskit ios system recovery

Jak vyřešit problémy s iPhone s TunesKit iOS System Recovery

Nyní váš určitě zajímá, jakým způsobem se TunesKit iOS System Recovery ovládá, a jak můžete provést opravu vašeho iPhonu, pokud se na něm projeví nějaká chyba. Hned na začátek je nutné zmínit, že při opravě iPhonu si v recenzované aplikaci musíte vybrat ze dvou dostupných režimů, a to Standard Mode a Advanced Mode. Při využití Standard Mode nepřijdete při opravách o žádná data a ve většině případech tento režim dokáže opravit prakticky veškeré problémy, se kterými se můžete setkat. Režim Advanced Mode se pak využívá tehdy, kdy první zmíněný režim selže a není schopen problémy opravit. Nutno zmínit, že tento režim je opravdu drastický a využijete jej u těch největších problémů, každopádně je nutné počítat se ztrátou všech dat. Pokud však data máte zálohovaná, tak se nemáte čeho bát a budete je na opravené zařízení schopni obnovit.

Jestliže máte tedy problém s vaším iPhonem a chcete jej nechat skrze TunesKit iOS System Recovery opravit, tak se nejedná o nic složitého. Prvně je nutné, abyste iPhone připojili prostřednictvím Lightning kabelu k vašemu Macu či počítači. Jakmile tak učiníte, tak aplikaci TunesKit iOS System Recovery otevřete a vyčkejte na rozpoznání vašeho jablečného telefonu. Po rozpoznání klepněte vpravo dole na tlačítko Start a na další obrazovce pak vyberte jeden ze dvou režimů, které jsme si popsali výše – každopádně, pokud vám záleží na zachování dat, tak vždy začínejte režimem Standard Mode s tím, že Advanced Mode využijte až když všechno ostatní selže. Po vybrání režimu pak dále klepněte na Download a dále se nemusíte o nic starat. Tímto započne stahování iOS pro váš iPhone, který je k celému procesu nutný, a po stažení už dojde k provedení automatické opravy. Nedojde-li k opravě skrze režim Standard Mode, tak využijte režim Advanced Mode, který dokáže vyřešit i ty nejhorší problémy, avšak za cenu ztráty dat.

Pomocí výše uvedeného postupu, který je velmi jednoduchý, se řeší veškeré problémy na vašem iPhonu. To znamená, že ať už se budete potýkat se zaseknutým  na obrazovce, anebo s černou/bílou/modrou obrazovkou, neustálým restartováním či zaseknutím v režimu zotavení, tak ve všech případech vás od vyřešení těchto problémů dělí jen pár klepnutí kurzorem. Co se pak týče kompatibility TunesKit iOS System Recovery, tak je dobré vědět, že tuto aplikaci můžete využít se všemi iPhony, včetně nejnovějších modelů 13 a 13 Pro, a také se všemi iPady. Zajímavé je však i to, že skrze TunesKit iOS System Recovery dokáže opravit i problémy s Apple TV. Svým způsobem se tak dá tvrdit, že pokud se na prakticky jakémkoliv Apple produktu objeví nějaký problém, tak TunesKit iOS System Recovery je jedinou aplikací, kterou budete k vyřešení potřebovat.

Resumé

Máte obavy z toho, že se vám někdy v budoucnu na vašem iPhonu či iPadu objeví nějaká chyba a vy ji nebudete schopni vyřešit? Objevila se vám nyní na zmíněných zařízeních chyba a potřebujete ji co nejrychleji a nejjednodušeji opravit? Pokud jste si byť jen na jedinou položenou otázku odpověděli kladně, tak se nemusíte ničeho obávat. Pomoci vám snad ve všech případech může aplikace TunesKit iOS System Recovery, která za vás vyřeší většinu problémů s iOS a iPadOS. Použití aplikace je nesmírně jednoduché – stačí iPhone připojit, zvolit režim opravy, stáhnout potřebnou verzi iOS a je hotovo, o nic víc se nemusíte starat. TunesKit iOS System Recovery dokáže konkrétně opravit například zaseknuté  na obrazovce iPhone, nefunkční systém po nepovedené aktualizaci, neustálé restartování či zobrazení černé/bílé/modré obrazovky – a mnoho dalšího. Z vlastní zkušenosti vám rozhodně mohu dát na TunesKit iOS System Recovery doporučení.

TunesKit iOS System Recovery je k dispozici ke stažení zdarma, pro využití všech funkcí je každopádně nutné si pořídit licenci. Konkrétně vychází tato aplikace na $29.95 měsíčně či $39.95 ročně, a pokud byste chtěli doživotní licenci za jedinou cenu, tak si připravte $49.95. Nutno zmínit, že aktuálně běží speciální slevy, díky kterým seženete TunesKit iOS System Recovery až o 50 % levněji. K dispozici jsou pak také speciální balíčky programů za zvýhodněnou cenu.

TunesKit iOS System Recovery pro macOS stáhnete zde
TunesKit iOS System Recovery pro Windows stáhnete zde

apple logo iphone
.