Zavřít reklamu

PR. Tvrzená skla se těší stále větší a větší popularitě mezi ochrannými doplňky pro váš chytrý telefon či tablet. Díky vysokému zájmu o tento typ ochrany se rozhodli výrobci rozšířit nabídku těchto skel a začíná být velice těžké se mezi všemi skly vyznat. Které sklo tedy zvolit pro váš iPhone?

Vlastním iPhone 5/5s/5c/SE, které tvrzené sklo je pro můj iPhone nejlepší?

Klasické Tvrzené sklo:

Velikou výhodou iPhonů 5/5s/5c/SE je rovný displej, který není na žádné ze stran zaoblený, takže se majitel nemusí obávat, že jeho zaoblené kraje nebudou dostatečně chráněny. Klasické ochranné tvrzené sklo je čistě průhledné žádným způsobem nesnižuje citlivost či viditelnost vašeho displeje. Díky oleophobické vrstvě také snižuje počet mastných fleků a dosahuje odolnosti 9H. Jeho jemně zaoblené horní hrany zajišťují bezproblémové užívání, takže se nemusíte obávat poškrábání, nebo podření prstů.

Klasické Tvrzené sklo s doživotní zárukou:

Používáte-li iPhone k práci, nebo nemáte příliš dvakrát šikovné ruce, je váš iPhone riziku poškození vystaven velice často. Právě pro takové uživatele jsou speciálně vytvořena tvrzená skla s doživotní zárukou. Co doživotní záruka znamená? Zakoupíte ochranné tvrzené sklo, dostanete k němu záruční list. Tvrzené sklo se vám za nějaký čas rozbije a vy nebudete muset již řešit, zda-li do tvrzeného skla znovu investovat vysoké peníze. Stačí zaplatit 59 korun za výměnu a dostanete sklo úplně nové.

tvrzeny sklo 1

Barevná oboustranná ochranná Tvrzená skla:

Pokud máte iPhone již značně opotřebený, nezoufejte, existují barevná ochranná oboustranná tvrzená skla, která dokáží chránit a zároveň zamaskovat známky používání, které se mohli časem projevit na vašem iPhonu. Oboustranná ochranná tvrzená skla se prodávájí ve čtyřech barevných provedeních, zlaté, růžové, černé a stříbrné. V balíčku naleznete dvě ochranná tvrzená skla, které následně nalepíte na váš iPhone.

tvrzeny sklo 3

Vlastním iPhone 6 a novější, které ochranné sklo bych měl(a) zvolit?

Klasická ochranná Tvrzená skla:

Stejně jako u iPhonu 5/5s/5c/SE disponuji klasická ochranná tvrzená skla odolností 9H, oleophobickou vrstvou a mají mírně zaoblené horní hrany, aby nedocházelo k nepříjemnému pořezání prstů, jako tomu bývá u těch nejlevnějších ochranných skel nejnižší kvality. Nevýhodou může být pokrytí pouze rovné plochy displeje, zaoblené hrany, kterými iPhony 6 a novější již disponují jsou tak nechráněny. Ovšem v kombinaci se některým z odolných obalů by klasické sklo mělo bohatě dostačovat.

Klasické Tvrzené sklo s doživotní zárukou:

Zde je vše úplně stejné jako o pár odstavců výše, stačí zakoupit ochranné tvrzené sklo s doživotní zárukou, obdržíte ke sklu záruční list a jen co se vám sklo rozbije, stačí zavolat / napsat / navštívit prodejnu a obdržíte nové ochranné sklo.

Barevná oboustranná tvrzená skla:

Přestože se oboustranná barevná skla pro iPhone 6 a novější netěší takové oblibě, jako u uživatelů iPhonu 5/5s/SE, najdou si své příznivce. Dvě barevná skla na přední a zadní část iPhonu dokáží zamaskovat již vzniklé škrábance a zároveň uchránit iPhone od nových! Všechna ochranná skla jsou lesklá, takže černá varianta může připomínat tolik oblíbené provedení iPhonu JetBlack.

Klasická 3D tvrzená skla:

Klasické ochranné tvrzené 3D sklo disponuje ochranným sklem na zobrazovací části displeje a tenkým přilnavým plastíkem buďto v černé nebo bílé barvě po celém zbytku displeje. Ano, i v zaoblených částech displeje, takže se nemusíte obávat nechráněného místa. Tento typ skel je určen proti menším pádům a převážně proti ťukancům a škrábancům.

3D Tvrzené sklo s hliníkovým rámečkem:

Tvrzené 3D sklo s hliníkovým rámečkem pro iPhone je opět o něco odolnější variantou ochranného 3D skla, které chrání váš iPhone i v zaoblených částech displeje. Prodáváno je ve čtyřech barevných variantách: zlaté, růžové, černé a stříbrné tak, aby ladili se zadní stranou vašeho iPhonu. Dodáváno je také samozřejmě s dvěma čistícími hadříky a krabičkou, ve které je přiložený český návod pro aplikaci ochranného skla.

tvrzeny sklo 2

PRÉMIOVÉ ochranné tvrzené 3D sklo:

Jednoznačně nejodolnější a nejkvalitnější ochranné tvrzené 3D sklo prémiové kvality, které je kompletně celé vyrobené ze skla a pokrývá celý povrch displeje, perfektně přilne k vašem iPhonu a chrání telefon i při větším pádu. Je pětkrát odolnější než klasická ochranná skla. K dispozici vám je v černé, bílé a nyní nově i červené variantě! Pokud tedy sháníte tu nejlepší ochranu vašeho displeje, prémiové tvrzené sklo je tou nejlepší volbou.

tvrzeny sklo 5

Proč nakoupit právě na tvrzenysklo.cz? Sleva pro čtenáře na celou objednávku

Pokud se stále rozhodujete, zdali ochranné sklo pro váš iPhone zakoupit či ne, možná vám pomůže dárek, v pohodě slevového kódu s 20% slevou na celou vaši objednávku. Stačí při dokončení objednávky napsat do kolonky slevový kód: SKLO20 a sleva je vaše. Navíc nezapomeňte využít osobního vyzvednutí na prodejně zdarma, kde vám sklo i rádi aplikují, nebo kurýra po Praze do 12ti hodin od objednání za pouhých 99 korun. Kromě tvrzených skel na webu či na prodejně zakoupíte originální nabíjecí kabely, ochranné kryty či fólie nejen pro produkty od firmy Apple.

Toto je komerční sdělení, Jablíčkář.cz není autorem textu a nezodpovídá za jeho obsah.

.