Zavřít reklamu

V Etnetera Logicworks hledají talentovaného Apple technika, a protože takového technika není lehké najít, rozhodli se na to jít lehce netradičně. Nenajdete žádný klasický pracovní inzerát, ale zlákat vás má lidštější rozhovor o firmě, práci, týmu a očekávání. Na otázky odpovídá Ivan Malík, majitel Etnetera Logicworks.

V předchozích měsících Etnetera Logicworks zaznamenala řadu změn. Spustili jste nový web i blog, přijali 2 nové kolegy, přispěli k výraznému zisku Etnetera Group. Vypadá to, že se vám skutečně daří. V čem je to kouzlo?
Snad nebudou následující řádky znít jako pochlebování, ale především v nové energii, kterou nám do žil vlila spolupráce s ostatními kolegy z Etnetery. V našem okolí pozorujeme, že pokud se věci dělají dobře a s radostí, nikoliv z povinnosti, výsledek se brzo dostaví a práce přijde sama.

Nejste klasickým Apple servisem. Čemu se přesně věnujete?
Nejsme žádný reseller nebo opravna. Gró našeho podnikání spočívá v servisu pro firmy, v zaměření na byznys segment. To s sebou přináší komplexnější a komplikovanější problémy. Dobrým příkladem je projekt, kdy jsme propojovali web s databázovým systémem. Konkurence ho odmítla s tím, že nic takového v životě nedělala. My jsme schopni vymyslet nové řešení a implementovat ho.

Z kolika lidí se aktuálně skládá váš tým?
V současné chvíli má naše stáj 7 koní.

Jak by vypadal takový typický den talentovaného Apple technika?
Přesná definice takového dne neexistuje. Společným jmenovatelem všech pracovních dní je ranní káva a krátký meeting. Další hodiny jsou dobrodružstvím podobné řece – někdy je klidná a přehledná, v jiných úsecích divoká a nevypočitatelná. Součástí práce jsou školení, konzultace u klientů a návrhy projektů, které pak technik vypracuje v klidu naší kanceláře.

Co od nového člena týmu očekáváte?
Dobrou náladu, chuť do života a práce. Měl by to být člověk hloubavý a přemýšlivý, který chápe problémy jako výzvy a na zadání úkolů reaguje slovy “jak bych to mohl udělat?” namísto “tohle neumím”. Vítanou výhodou, nikoliv však striktní podmínkou, je Apple certifikace a zkušenosti z oboru.

V čem je vaše práce opravdu zajímavá a v čem naopak náročná?
Nejzajímavějším aspektem naší práce jsou setkání se zajímavými klienty napříč mnoha obory. Také způsob fungování firmy – vezeme se na pozitivní vlně, neřešíme osobní problémy, snažíme se čas využít s maximálně efektivně. Vážíme si jeden druhého a dobře odvedené práce kolegů.

Náročné je naopak tempo života ve firmě. Pokud chceme být nejlepší v tak dynamickém oboru, musíme s ním držet krok, pozorně vnímat všechny přicházející podněty a trávit hodně času sebevzděláváním. Někdy to znamená obětovat práci “něco víc” než je obvyklé.

Na co se může nový technik těšit?
Přijde do styku s nejnovějšími technologiemi, pracujeme opravdu se špičkou v oboru. Své odborné kvality může stvrdit získáním celé řady certifikátů. Bude mít velký prostor pro osobní rozvoj, může se stát šéfem servisu, dát se na obchod… Lákadlem jistě budou i nestandardní finanční bonusy. Samozřejmostí je fajn pracovní kolektiv!

Slovo závěrem?
Na budoucího kolegu se moc těšíme!

Co má nadšený zájemce udělat?
Poslat své CV na info@logicworks.cz a vyčkat naší odpovědi (kterou od nás dostane opravdu každý). Děkujeme!

Toto je komerční sdělení, Jablíčkář.cz není autorem textu a nezodpovídá za jeho obsah.

Témata: ,
.