Zavřít reklamu

Legendární MacHeist se vrací, tentokrát s balíkem aplikací a her. Za cenu 29 dolarů jich můžete získat až 15 z různých kategorií, přičemž se nejedná o druhořadé záležitosti, které je možné v bundlech často vidět.

Koupí balíku ušetříte proti původní ceně aplikací a služeb až 539 dolarů. Tři aplikace (Firetask, BioShock 2 a Painter Lite však všichni obdrží až po prodání určitého množství bundlů. Co tedy v MacHeist Bundle najdete?

 • Bejeweled 3 – Nejznámější puzzlová hra pro Mac ve své třetí verzi je naprosto úžasná. Svou barevností, tím, že si cvičíte svůj intelekt a hlavně svou nekonečností. Nabízí standardně několik hracích módů, jako jsou Classic, Quest, Lightning nebo Zen. Běžná cena je 20 dolarů.
 • Scrivener – Tato aplikace je určena především spisovatelům, bloggerům, redaktorům nebo třeba studentům a všem dalším, kteří velmi často píší mnoho dokumentů. Výhodou je, že Scrivener můžete využít i také jako plánovač různých článků, jejich formátování a editování. Můžete použít mnoho formátů pro přiložené soubory, jako obrázky, PDF, filmy, webové stránky a zvukové soubory. Vše jednoduše přímo v aplikaci. Běžná cena je 45 dolarů.
 • CourierCourier nabízí jednoduchý způsob sdílení obsahu do vašich sociálních sítí jako: Facebook, Flickr, Vimeo, YouTube, MobileMe, Amazon S3 a mnoho dalších přibývá. Aplikace podporuje způsob přidávání pomocí „drag & drop“. Běžná cena je 10 dolarů.
 • PDF Signer – Pro jednoduché vyplňování a podepisování PDF souborů tady máme PDF Signer. Můžete přidávat obrázky, či vaše naskenované podpisy a poté upravovat umístění a velikost. Výsledkem jsou profesionálně vypadající PDF dokumenty. Běžná cena je 10 dolarů.
 • Artboard – Pro rychlé kreslení, jednoduché načrtnutí grafiky tady máme Artboard. Velmi jednoduché ovládání pro kreslení tvarů, přidávání šipek, obrysů, textu nebo mnoho již připravených stylů s velkým množstvím clipartů. Ta pravá aplikace pro vytváření log, plakátů, technických náčrtů, webové grafiky. Běžná cena je 30 dolarů.
 • Jurassic Park – Vraťte se zpět ve vzpomínkách do Jurského parku. Skvěle propracovaná hra na motivy filmu z roku 1993. Běžná cena je 30 dolarů.
 • Sam and Max – Připojte se k dobrodružství Sama a Maxe ve hře s podtitulem The Devil’s Playhouse. Pojďte s králíkem a psem objevit stará tajemství a získejte schopnosti jako vidět do budoucnosti nebo teleportaci. Běžná cena je 35 dolarů.
 • Strong Bad – Velice povedená animovaná hra s mnoha zajímavými zvraty, kde budete zapotřebí pomáhat, zachraňovat a dostane se vám tak skvělé porce zábavy na dlouhá zimní odpoledne. Běžná cena je 30 dolarů.
 • Radium – Pozdravte nejnovější internetové rádio, které je vyvíjeno lidmi milující čistý, jednoduchý a netradiční design aplikací. Nadupané mnoha skvělými funkcemi, hudba, zprávy, sport z 50 zemí ve 100 jazycích. Běžná cena je 25 dolarů.
 • DiskTools Pro – Neocenitelný pomocník při práci s disky. Nabízí přehled o vašem systému, možnost nastavení času pro defragmentaci disku, zálohy či opravy chyb v systému vašeho Macu. Vše zvládne sám jen po vašem nastavení. Běžná cena je 80 dolarů.
 • Evernote – Tuto velmi oblíbenou aplikaci snad ani není třeba představovat. Přesto ve zkratce: možnosti ukládání oblíbeného obsahu na webu (od obrázků, přes stránky až po články a dokumenty), přístup do vašeho profilu odkudkoli nebo rychlé vyhledávání díky klíčovým slovům. Jako bonus dostanete Premium přístup na 1 rok a 3 měsíce zdarma k většímu úložišti, více možností pro sdílení obsahu, zaznamenání historie, hledání PDF souborů a žádné reklamy. Běžná cena je 60 dolarů.
 • HDRtist – Aplikace pro vylepšení dynamických fotografií HDR. Množství filtrů, ukládání provedených akcí pro pozdější použití vám usnadní zpracování snímků. Běžná cena je 30 dolarů.
 • Firetask – GTD nástroj, který vám připomene vše a vy tak nezapomenete na nic, co potřebujete udělat. Je také připraven i jako aplikace pro iPhone a iPad a vy jej tak můžete mít kdykoli u sebe. Běžná cena je 40 dolarů. Aplikaci zájemci získají až poté, co se prodá 25 000 bundlů.
 • Bioshock 2 – Velmi propracovaná fantasy hra, hraná z pohledu jednoho hráče, ve které se dostanete do rozvalin podvodního města a vaši nepřátelé jsou vám v patách. Záleží jen na vás, jak naložíte se svým osudem. Běžná cena je 25 dolarů. Počet prodaných bundlů, který je potřeba k odemčení aplikace není znám.
 • Painter Lite – Velmi kvalitní program pro kreslení, vytváření grafiky, který vám nabídne mnoho nástrojů a vlastností z vývojářského studia Corel. Běžná cena je 70 dolarů. Ani u toho programu není zatím známé množství prodaných balíků software, které jej odemknou.

Koupí tohoto balíku aplikací a her přispějete na charitu, na kterou jde 25 % z celkové tržby za MacHeist Bundle. 9 dní zbývá do konce akce, teď je to na vás.

[button color=red link=http://macheist.com/bundle/t/639263 target=““]MacHeist Bundle – 29 $[/button]

Další informace o průběhu akce MacHeist:

Fenix povstal z popela. Je tu MacHeist 4
MacHeist 4 – pořádná porce zábavy a placených aplikací zdarma
MacHeist 4 – nanoMission 4 je tady!
MacHeist 4 – poslední letošní Mission je tady!

.