Zavřít reklamu

Každý den vám v této rubrice přineseme podrobnější pohled na vybranou aplikaci, která nás právě zaujala. Najdete zde aplikace pro produktivitu, kreativitu, utility, ale také třeba hry. Nebude se vždy nutně jednat o nejžhavější novinku, naším cílem je především vyzdvihnout aplikace, o nichž si myslíme, že stojí za pozornost. Dnes vám představíme aplikaci ProximityMines, která vám připomene kultovní Hledání min, známé z počítačů s operačním systémem Windows.

[appbox appstore id1230757649]

Rozdílů mezi počítači s macOS a Windows je mnoho. Absence kultovní hry Hledání min určitě nepatří mezi ty, které by vás napadly jako první, ale ruku na srdce – nechtěli byste si čas od času “miny” zapařit i na svém Macu? Ať už jste strategii hledání min suverénně odhalili, nebo jste se vždy jen zbůhdarma bavili nahodilým klikáním na pole se čtverečky, pod nimiž se skrývaly záhadné symboly, stojí za to si osvěžit paměť. Možností zahrát si na Macu Hledání min je poměrně dost, my vám dnes představíme aplikaci ProximityMines.

Hra ProximityMines pro Mac se vyznačuje moderním grafickým pojetím i moderními zvuky, ale princip zůstává stejný. Základní verze se začátečnickým levelem je zcela zdarma, za jednorázový poplatek ve výši 99 korun získáte levely Intermediate a Expert, placená verze rovněž nabízí možnost vytvoření vlastních minových polí. ProximityMines disponuje podporou Multi-Touch trackpadu, funkce VoiceOver a TouchBaru u novějších modelů MacBooků Pro.

ProximityMines
.