Zavřít reklamu

Day Progress

Díky aplikaci s názvem Day Progress můžete přímo na liště nabídek v horní části obrazovky vašeho Macu sledovat zbývající čas do konce dne. Pro mnoho lidí se takovýto ukazatel může stát účinným nástrojem motivace k práci či studiu. Aplikace nabízí bohaté možnosti přizpůsobení.

Aplikaci Day Progress stáhnete bezplatně zde.

QuickGPT

Pracujete často s ChatGPT? Vyzkoušejte aplikaci s názvem QuickGPT, která vám vaši práci značně usnadní a zefektivní. Aplikace QuickGPT vám umožní rychlý přístup k ChatGPT z horní lišty nabídek, Docku nebo třeba prostřednictvím specifické klávesové zkratky.

QuickGPT

Aplikaci QuickGPT stáhnete zde.

FileFreeze

Aplikace FileFreeze umožňuje uživatelům „zmrazit“ soubor namísto jeho uzamčení. Aplikace mohou přes soubor zapisovat, ale FileFreeze archivovanou verzi vrátí zpět, jakmile zaznamená změnu. Jedná se o šetrnější alternativu ke klasickému uzamykání souborů.

Aplikaci FileFreeze stáhnete bezplatně zde.

Solid Notes

Aplikace Solid Notes vám pomůže zachytit a uspořádat všechny vaše nápady. Můžete si vytvořit barevně odlišené prostory pro všechny věci, které jsou ve vašem životě důležité, a usnadnit si tak udržování přehledu o svých poznámkách a myšlenkách. Aplikace Solid Notes je navržena pro rychlost a snadné používání. Můžete si rychle pořizovat poznámky v libovolném prostoru, přetahovat je, archivovat, formátovat a další. Solid Notes nabízí také podporu pro hlasové poznámky.

Aplikaci Solid Notes stáhnete za 39 korun zde.

Chatty Cat

Čas od času se v našich výběrech aplikací najdou i takové, které mají čistě zábavný charakter. To je i případ Chatty Cat. Chatty Cat se stane vaším osobním společenským virtuálním mazlíčkem, se kterým si můžete kdykoliv popovídat. Na výběr máte ze šesti různých postaviček, které s vámi budou konverzovat  s podporou AI.

Aplikaci Chatty Cat stáhnete bezplatně zde.

.