Zavřít reklamu

HelloAI: AI Chat Bot Assistant

Aplikace HelloAI představuje pohodlný a efektivní způsob využívání ChatGPT na Macu. Tato šikovná aplikace pro Mac je vybavena nejpokročilejší technologií umělé inteligence, která rychle reaguje na jakýkoli podnět. V přehledném uživatelském rozhraní můžete pokládat nejrůznější dotazy a zadávat povely, k aplikaci se dostanete rychle a pohodlně po kliknutí na její ikonku v liště nabídek v horní části obrazovky vašeho Macu.

Aplikaci HelloAI stáhnete bezplatně zde.

Day Progress

Den má jen 24 hodin, tak proč tento čas nevyužít co možná nejefektivněji? Aplikace Day Progress vám přímo na liště nabídek v horní části obrazovky vašeho Macu umožní sledovat zbývající čas do konce dne. Používejte ji jako vizuální vodítko, abyste zůstali motivovaní a efektivněji hospodařili s časem. Aplikace je plně přizpůsobitelná.

Aplikaci Day Progress stáhnete bezplatně zde.

Hyperduck

S pomocí aplikace Hyperduck můžete snadno a rychle sdílet odkazy mezi vašimi Apple zařízeními, přijímat je a otevírat. S Hyperduck můžete sdílet odkaz ze Safari na iPhonu nebo iPadu a nechat ho otevřít ve výchozím prohlížeči na Macu. Odkaz můžete odeslat, i když je vaše zařízení iOS a/nebo Mac offline. Odkaz bude odeslán a přijat, až budou zařízení příště online. Odkaz se nikdy neztratí. Zařízení nemusí být ve stejné síti.

Aplikaci Hyperduck stáhnete bezplatně zde.

Balance: Mindful time tracking

Balance je aplikace navržená pro to, abyste na vašem Macu mohli dosahovat ještě větší produktivity a efektivity. Nabízí možnost nastavení časomíry se střídáním pracovních bloků a přestávek, možnost exportu, interaktivní ikonku pro lištu nabídek v horní části obrazovky a spoustu dalších užitečných funkcí pro vaši práci či studium.

Aplikaci Balance stáhnete bezplatně zde.

Plain Text Editor

Hledáte textový editor, který vám umožní psát efektivně a stoprocentně nerušeně? Můžete zkusit sáhnout po aplikaci Plain Text Editor, jejíž název jistě hovoří jednoznačně sám za sebe. Nabízí možnost psaní v prostém textu, úpravy i export textu, počítání slov, možnost nastavení průhledného pozadí a další možnosti přizpůsobení.

Aplikaci Plain Text Editor stáhnete bezplatně zde.

.