Zavřít reklamu

Nový díl Hvězdných válek, s podtitulem Poslední z Jediů, je od poloviny tohoto týdne oficiálně v kino-distribuci. První dojmy a první reakce hovoří o tom, že se po delší době opět jedná o povedený díl světoznámé filmové ságy. Právě rozjetého kolotoče Star Wars chce využít i Apple, který ve svém App Store a Mac App Store zlevnil některé tituly, které pod značku Star Wars patří. Pojďme se tedy podívat na to, jaké pecky jdou sehnat za zvýhodněnou cenu.

Star Wars: Knights of the Old Republic, nebo zkráceně KOTOR, je naprostá klasika z roku 2003. Hra původem od Bioware vyšla primárně na PC, před pár lety se však dočkala portu na iOS. V tomto případě jde v podstatě o kultovní kousek a mezi fanoušky je tato hra považována za jednu z nejlepších Star Wars her vůbec. V současné době je k dispozici za 149 korun, tedy s 50% slevou. Pokud jste fanoušky pinballu, v App Store je k dispozici Star Wars Pinball 5. Nejde o nikterak zázračné dílo, v současné době je však hra k dispozici zdarma a taková nabídka se neodmítá.

Na macOS jsou slevy Star Wars her více obvyklé, a to především díky platformám jako je Steam, GOG nebo Humble Bundle. Pokud vám nějaká oblíbená hra v knihovně chybí, koukněte se právě tam, jelikož zde slevové akce probíhají také. Na GOGu tak můžete získat třeba legendární Star Wars Tie Fighter Special Edition za 4 dolary, stejně jako X-Wing Special Edition či první a druhý díl Rebel Assault. Na Steamu se pak nachází šestice her z univerza, na které je aplikována 66% sleva a můžete si tak koupit klasiky jako Jedi Knight – Jedi Academy či druhý díl, Jedi Outcast. Humble Bundle pak nabízí zvýhodněné ceny za Lego Star Wars Saga a SW: The Force Unleashed. Jedná se především o starší pecky, neboť z novější produkce se kvalitních her se Star Wars tematikou příliš neurodilo (ano, koukáme na tebe EA).

Zdroj: Appleinsider

Velký fanoušek Applu a technologií obecně. Ať už jde o počítače, konzole, audio, video a všechno ostatní, co se kolem toho motá.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.