Zavřít reklamu

Medvěd na koksu

Ve známé písničce se zpívá o tom, že „medvědi nevědí, že turisti nemaj zbraně“. Medvědi ale bohužel také nevědí, že když najdou v lese kokain, který při neúspěšné předávce vypadl z letadla pašerákům, neměli by ho žrát. Takový medvěd na koksu totiž vůbec neví, co dělá. Ke smůle všech lidských hrdinů příběhu se drogy vysypaly nad idylickou přírodní rezervací, kde by jim za normálních okolností hrozily maximálně puchýře. I proto se jich tu sešlo tolik – klasičtí výletníci, děti za školou, matka jednoho z nich, obětaví strážci parku, gangsteři, kteří hledají spadlý kokain, policista, hledající pro změnu tyhle gangstery… Jak si myslíte, že dopadnou, když narazí na čtvrttunové chlupaté monstrum na tripu? Špatně a většinou na několik kousků. Ačkoliv všichni sem původně dorazili z rozdílných důvodů, teď se upínají k jedinému cíli – dostat se pryč se zdravou kůží. A to nebude jen tak. Zatímco skutečný předobraz medvědího antihrdiny se v roce 1985 předávkoval a pošel, ve filmové verzi je mnohem odolnější, vynalézavější a naštěstí také zábavnější.

  • 329,- zakoupení
  • Angličtina, čeština

Film Medvěd na koksu pořídíte zde.

Tár

Dirigentka Lydia Tár je na absolutním tvůrčím vrcholu. Sedmým rokem diriguje prestižní německý orchestr, připravuje vydání knihy a uvedení Mahlerovy Páté symfonie, které má být vrcholem hudební sezóny. Lydia působí sebejistě, sebevědomě, dominantně a mocně. Pod touhle na první pohled pevnou maskou se však skrývá normální člověk, s obavami, nejistotami, touhami a potřebami. Zatímco s dirigentskou taktovkou v ruce si je Lydia jistá každým svým rozhodnutím, když opustí orchestřiště, ztrácí často pevnou půdu pod nohama. Někdy jen nepatrně, jindy však zcela fatálně.

  • 329,- zakoupení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film Tár pořídíte zde.

Labutí princezna: Zrodila se pohádka

Vraťte se na začátek 20leté cesty Labutí princezny a podívejte se, jak to všechno začalo! Než se stala královnou, žila Uberta skromný život se svým manželem Maxmiliánem, když se náhle ocitla v královské rodině. Díky triumfům a tragédiím se učí lekcím potřebným k tomu, aby se stala milovanou královnou, a zároveň vychovává další generaci panovníků. Když nastane čas, aby Uberta předala královské žezlo Odettě a Derekovi, má konkurenční královna Wixom vlastní plány, jak zmařit největší korunovaci království.

  • 329,- zakoupení, 79,-vypůjčení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film Labutí princezna: Zrodila se pohádka pořídíte zde.

Temptation

Mladá novinářka dostane jako svůj první úkol sledovat tři dny slavnou fotbalovou hvězdu a napsat o ní článek. To, co se zpočátku zdá jako okázalý, luxusní životní styl, se změní v nebezpečnou situaci.

  • 249,- zakoupení, 79,- vypůjčení
  • Angličtina, polština

Film Temptation pořídíte zde.

 

.