Zavřít reklamu

Pokud nevíte, na co o víkendu koukat, tak vám přinášíme žebříček Netflix TOP 5 v České republice k 18. červnu 2021. První místo zaujala Princezna zakletá v čase, v kategorii seriálu tento týden boduje populární Lucifer. Žebříček každý den sestavuje server FlixPatrol.

Filmy

1. Kouzelný drak

(Hodnocení na ČSFD 79%)

Odhodlaný teenager Din by se hrozně rád zase potkal s nejlepším kamarádem z dětství. A kouzelný drak, co umí plnit přání, mu ukáže, že možností má nepřeberné množství.

2. Blíženec

(Hodnocení na ČSFD 57 % )

Henry Brogan (Will Smith) je elitní nájemný zabiják, absolutní profesionál, který bez pochybností vždy stoprocentně odvede zadanou práci. Při poslední zakázce se však k němu dostaly informace, které neměl slyšet, proto se ho jeho zaměstnavatel s těžkým srdcem rozhodne nechat zlikvidovat. Koho však poslat na člověka, který je v tomhle oboru nejlepší ze všech? Ideální by byl Henryho dvojník, o něco mladší, odolnější a odhodlanější. Ve společnosti Gemini, vedené technokratem Clayem Verisem (Clive Owen) už léta probíhá tajný projekt, který právě tuhle možnost nabízí. Henry se poprvé bojí o život. V patách má rovnocenného protivníka, který předvídá jeho každý krok a každý úder vrací o něco silnějším protiúderem. V doprovodu tajné agentky Danny (Mary Elizabeth Winstead) zběsile prchá napříč kontinenty, než mu dojde, že pokud má mít aspoň nějakou šanci na přežití, musí se svému pronásledovateli postavit tváří v tvář. V ponurých kulisách budapešťských katakomb se mu ho konečně podaří zahnat do kouta, ale když se mu podívá do očí, má najednou mnohem víc otázek než odpovědí. Proti němu stojí jeho o třicet let mladší Já. A stále ho chce zabít.

3. Believe Me: The Abduction of Lisa McVey

(Hodnocení na ČSFD 75 %)

Sedmnáctiletá Lisa McVey si chce vzít život, v ten samý večer je ale unesena a musí nakonec o svůj vlastní život ze všech sil bojovat. Podaří se jí úspěšně únosce přesvědčit o tom, aby ji propustil, ale ve chvíli, kdy se vrátí domů, nikdo jí nevěří. Výjimku tvoří jistý detektiv, který pojme podezření, že Lisu unesl sériový vrah.

4. Skejťačka

(Hodnocení na ČSFD 63 %)

Holka z indického zapadákova se úplně zblázní do ježdění na skejtu. Jenže její cesta na vysněnou soutěž bude ještě pěkně hrbolatá.

5. Probuzení

(Hodnocení na ČSFD 42 %)

Mladá žena, která dříve sloužila, si z armády odnesla nějakou tu závislost na prášcích a zmenšený vliv na výchovu svých dětí. Vše se zdá být v pořádku, než se zableskne a už nic není jako dřív. Nejde elektřina, auta nejezdí, ale hlavně lidé nemohou vůbec spát. Nikdo přesně neví, co se stalo a jak se únava všech zvyšuje, tak i spekulace. Čas běží a každý se snaží jenom přežít po svém.

Seriály

1. Lupin

(Hodnocení na ČSFD 74 %)

Klasický francouzský příběh o zloději gentlemanovi a mistru převleků jménem Arsène Lupin v moderním pojetí.

2. Lucifer

(Hodnocení na ČSFD 80 %)

Když se Pán pekel začne nudit, přestěhuje se do Los Angeles, otevře si tu noční klub a seznámí se s detektivem z oddělení vražd. Série už má na 5 sezón, které vám vydrží na úctyhodných 64 hodin sledování.

3. Sweet Tooth – Chlapec s parožím

(Hodnocení na ČSFD 76 %

Svět zpustoší obří katastrofa a Gus, napůl jelen a napůl chlapec, se přidá k partě lidí a hybridních dětí, která hledá odpovědi na svoje otázky. V seriálu Sweet Tooth: Chlapec s parožím z režisérské dílny Toa Frasera a Jima Mickleho účinkují Christian Convery, Nonso Anozie a další.

4. Zpátky do práce

(Hodnocení na ČSFD 78 %)

Mateřská končí a je čas vrátit se do práce. Čtyři mamky v současném Torontu zdolávají děti, šéfy, lásku a život.

5. Jurský park: Křídový kemp

(Hodnocení na ČSFD 69 %)

Šest teenagerů, kteří si přijeli užít dobrodružství v táboře na druhé straně Mlžného ostrova, musí začít spolupracovat, aby přežili dinosaury, kteří ostrov pustoší. Aktuálně je k dispozici třetí série čítající na 10 nových dílů.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více