Zavřít reklamu

Běhěm premiéry nového iPadu Pro na keynote v New Yorku se na pódiu objevili i zástupci z amerického herního studia 2K Games. Vývojáři zde demonstrovali obří výkon tabletu na populární hře NBA 2K Mobile, která má na novém iPadu nabídnout stejný grafický zážitek jako na herních konzolích. Zdali tomu tak skutečně je, si mohou od dnešního dne vyzkoušet i běžní uživatelé, jelikož do App Storu dorazila aktualizace hry, jež přináší přávě podporu nových iPadů Pro a spolu s tím i skvělou grafiku.

Ani samotný Apple nechodil pro superlativa daleko a když nový iPad Pro odhaloval světu, pochlubil se, že grafický výkon procesoru A12X Bionic se může rovnat herní konzoli Xbox One S od Microsoftu. Šlo o odvážné prohlášení, když se ale na displejích iPadů objevila hra NBA 2K Mobile, musel nejeden sledující uznat, že po stránce grafiky vypadá skutečně povedeně. Ačkoli tedy výsledný herní zážitek nebude vzhledem ke stylu ovládání na tak vysoké úrovni, samotná konzolová grafika je vhodným argumentem, proč si hru minimálně vyzkoušet.

V NBA 2K Mobile si můžete zahrát s více než 400 hráči, ze kterých lze sestavovat vlastní týmy. Hráčům můžete také zlepšovat jejich dovednosti, soutěžit s nimi v sezónách, dostat je na vrchol pomyslného žebříčku a udělat z nich legendy. Zápasy probíhají ve stylu 5 na 5, kdy si volíte jednotlivé hráče, které budete v danou chvíli ovládat – ať již k útoku či bránění.

Jestliže si chcete NBA 2K Mobile vyzkoušet, pak je v App Storu ke stažení zcela zdarma. Hra je dostupná pro iPhone 6s a novější, iPad Air 2, iPad mini 4 a pro všechny modely iPadů Pro, avšak konzolová grafika je k dispozici jen na nejnovějších modelech s procesorem A12X Bionic.

.