Zavřít reklamu

Uběhlo zhruba pět měsíců od chvíle, kdy společnost Apple uzavřela smlouvu, v jejímž rámci se značka Beasts stala oficiálním dodavatelem audio produktů pro Národní basketbalovou asociaci NBA. V rámci nově uzavřené spolupráce spatřila tento týden světlo světa zbrusu nová limitovaná kolekce bezdrátových sluchátek Beats Studio3 v barvách šesti týmů NBA.

Nová kolekce je zatím k vidění pouze v americké verzi online Apple Storu. Každá z šesti variant je oděná nejenom do příslušné týmové barvy, ale nechybí na ní ani logo klubu. Na své si zatím přijdou fanoušci Boston Celtics, Golden State Warriors, Houston Rockets, LA Lakers, Philadelphia 76ers a Toronto Raptors. Jednotlivé modely pak nesou názvy Celtics Black, Warriors Royal, Rockets Red, Laker Purple, 76ers Blue a Raptors White.

Sluchátka jsou kromě klubových barev doplněna o zlaté a stříbrné prvky, samozřejmostí je ikonické logo Beats. Tvar sluchátek se jako obvykle od standardních modelů Beats Studio3 Wireless nijak neliší. Sluchátka jsou osazena čipem W1 a disponují funkcí Pure Adaptive Noise Canceling. Baterie slibuje výdrž až 22 hodin, při režimu nízké spotřeby lze dosáhnout až 40 hodin provozu. Technologie Fast Fuel umožní deseti minutami nabíjení dosáhnout dalších tří hodin přehrávání.

Dohoda o spolupráci NBA a Beats byla uzavřena v září loňského roku. V jejím rámci dodává firma hráčům audio vybavení, které je pak k vidění na zápasech a turnajích. Zatím není jasné, zda se nabídka limitované NBA kolekce rozšíří o loga a barvy dalších týmů. Sluchátka se v zámoří prodávají za 349 dolarů, na pulty tamních prodejen by se měla dostat 19. února.

Zdroj: AppleInsider

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více