Zavřít reklamu

V dalším z našich pravidelných seriálů vám budeme průběžně představovat výběr nejlepších aplikací pro děti, dospělé i teenagery. V dnešním výběru se zaměříme na aplikace pro kreslení a další tvorbu dětí.

Happy Snap

Snap je interaktivní fotografická aplikace, která děti povzbudí k pohybu i ke kreativitě. Každý den dětem uloží výzvu v podobě pěti předmětů, které musí sami – ať už doma, v okolí domova nebo venku – najít a vyfotografovat. Děti (nebo rodiče) si mohou samy vybrat, zda budou předměty vyhledávat v interiéru nebo venku na procházce.

Crayola Colorful Creatures – Around the World

Má vaše ratolest ráda omalovánky a zvířátka? Pak ji určitě nadchne aplikace Crayola Colorful Creatures – Around the World. Díky této aplikaci děti poznají nejrůznější živá stvoření ze všech možných koutů světa, seznámí se s tím, kde jednotlivá zvířata žijí, co dělají a jak se projevují. Bonusem jsou zábavné interaktivní omalovánky.

Art Set – Pocket Edition

Aplikace Art Set je kvůli své komplexnosti vhodná spíše pro starší děti. Nabízí opravdu široký arzenál všech možných výtvarných pomůcek a nástrojů ve virtuální podobě – od pastelů a tužek až po fixy, akvarelové či olejové barvy. Nejlépe se s aplikací Art Set – Pocket Edition pracuje na iPadu, zábavu si s ní ale užijete i na iPhonu.

Strip Designer

Aplikace Strip Designer patří mezi ty, které zaručeně pobaví nejenom vaše ratolesti, ale i vás. Strip Designer vám umožní proměnit vaše fotografie v políčka komiksového příběhu. Kromě pouhého skládání fotografií ale můžete v aplikaci také kreslit, přidávat různé efekty, masky a spoustu dalšího.

Typic Kids – Stickers for Photos

Aplikace Typic Kids – Stickers for Photos umožní vašim dětem obohatit fotografie v iPhonu o zajímavé samolepky a nejrůznější nápisy. Ovládání aplikace je opravdu velmi snadné, Typic Kids – Sticker for Photos kromě jiného nabízí více než 140 různých samolepek, dvě desítky úžasných rámečků, téměř třicet fontů a filtry pro vylepšení vašich snímků.

.