Zavřít reklamu

Vánoce se kvapem blíží, pomalu už cítíte vůni cukroví a opět se po roce těšíte, až se setkáte se svými blízkými. Sice nás letos pořádně zaskočila koronavirová pandemie, ale to přece neznamená, že si nemůžete ten konec letošního „povedeného“ roku pořádně užít, na chvíli zapomenout na každodenní problémy a s trochou štěstí dokonce odložit na chvíli notebook a vymanit se z rutiny v podobě několika měsíčního home officu. Naštěstí pro vás máme takovou příjemnou kratochvíli, která vás zabaví do té doby, než nás přijde navštívit Ježíšek. A tou je vybírání dárků pro své blízké, zejména pak v oblasti příslušenství k iPadu, které jistě ocení všichni správní jablíčkáři. Inu, pojďme se do toho pustit.

COMPASS držák do auta – Na cestách se už nudit nebudete

Pakliže si váš známý často stěžuje na poměrně častý problém, kterým je dlouhé cestování a nulová zábava na cestách, máme pro vás jednoduché řešení. A tím je držák COMPASS, který nabídne jednoduchý mechanismus, kdy ho stačí na čelní sklo či palubní desku připevnit pomocí přísavky. Díky tomu bude mít váš kamarád nebo příbuzný jistotu, že mu jeho iPad jen tak nespadne a zároveň si bude moci během dlouhé chvíle pouštět písničky, nebo v případě čekání v koloně nějaká ta videa. Pochopitelně nedoporučujeme hrát si s tabletem za jízdy, ale to snad ani není třeba zmiňovat. Díky elegantnímu designu a praktičnosti je tak držák COMPASS skvělou volbou pro všechny, kteří pokukují po nějakém nápaditém dárku.

Pouzdro CellularLine FOLIO černé – Dodatečná ochrana neuškodí

Pokud si chcete být extra jistí, že ani v případě pádu nezůstane z tabletu pod vánočním stromečkem leda rozsypané sklo a naprasklá obrazovka, doporučujeme poohlédnout se po pouzdru CellularLine FOLIO, které se od ostatní konkurence poměrně drasticky liší. Na rozdíl od dalších podobných pouzder totiž nabízí nejen elegantní design, ale především tenkou strukturu, která je pružná, částečná elastická a flexibilní. Díky tomu se obdarovaný nemusí bát, že se dočká ochrany na úkor designu a celkového vzhledu. Třešničkou na dortu je pak možnost udělat z pouzdra stojánek a díky hrubému povrchu iPad bez okolků opřít. Pakliže tedy chcete někomu ulevit od bezesných nocí, pouzdro CellularLine FOLIO nezklame.

 

Držák pro iPad na opěrku hlavy – Zábava na cesty i pro spolujezdce

Řada zlých jazyků by mohla namítat, že iPad na palubní desce není úplně košér kvůli soustředění řidiče. Ačkoliv s tímto tvrzením nesouhlasíme a vždy závisí na zodpovědnosti daného jedince, v tomhle případě se sice nezabaví řidič, nýbrž jeho spolujezdci. Držák pro iPad na opěrku hlavy totiž omožňuje připevnit nástavec na zadní sedačky, kde může zařízení sloužit jako infotainment a nabízet podobný zážitek jako je tomu například v letadlech, autobusech nebo vlacích. Spolujezdci tak nebudou odkázáni na smartphony a mohou se spolu dívat na film, poslouchat hudbu nebo třeba chatovat s přáteli. Pokud tedy máte známého, který jezdí rád a často, ale jeho kolegové si tolik cestu neužívají, držák pro iPad na opěrku hlavy je ideálním řešením.

Pouzdro LAB.C Slim Fit case – Ochraňte svůj iPad před pádem

Jablečný iPad je poměrně drahým zařízením, které je třeba udržovat v neustálém pořádku a dávat na něj pozor. To však může být při každodenním používání poněkud oříšek, zejména v případě, kdy si svůj tablet například berete do práce a nebo na dlouhé cesty. Řešením je tedy pořídit si nějaké pořádné pouzdro, které ustojí i nehezký pád a ochrání nejen displej a kameru iPadu, ale také jeho rohy a hrany. Pouzdro LAB.C Slim Fit pak nabízí kromě tohoto zjevného účelu i estetický vzhled, možnost využít praktického stojánku až ve 2 polohách a zároveň vypnutí tabletu v případě, že pouzdro zaklapnete. Obdarujte tedy své blízké něčím, co jim v praxi ušetří spoustu peněz.

Tvrzené sklo PanzerGlass Edge-to-Edge – Vašemu iPadu už nic nehrozí

Ačkoliv by se dalo argumentovat tím, že pořádný kryt vyřeší všechny problémy týkající se ochrany, není tomu docela tak. V mnoha případech totiž může dojít k povrchovému poškození displeje, nebo nedejbože pádu ve chvíli, kdy zrovna tablet používáte. I z tohoto důvodu se vyplatí sáhnout po trvzeném sklu PanzerGlass, které nabízí tloušťku 0.4mm a sklo dokonce odolá i takovým nástrahám jako jsou klíče, nůž nebo další nebezpečné kovové předměty. Model Edge-to-Edge navíc nabízí, jak již název napovídá, všudypřítomnou ochranu celé obrazovky, tedy i rohů a krajů, které jsou na případný pád nejcitlivější. Pokud tedy nechcete, aby váš známý v případě nešikovnosti běžel pro další iPad, tvrzené sklo je tou správnou volbou.

Hyper USB-C Hub – Portů už nikdy nebude nedostatek

Dalším palčivým problémem bývá i to, když se snažíte zapojit například sluchátka nebo USB, ale náhle zjistíte, že máte všechny porty vypotřebované a vám nezbývá nic jiného než provádět různé machinace s přepojováním ostatních zařízení. I v tomto případě je řešení nasnadě, a to jednoduchý, ale zato pořádně praktický USB hub od Hyperu, který rozšiřuje iPad o další 4 porty, včetně 2 USB, jednoho HDMI a jednoho 3.5mm jacku. Nechybí ani pořádná rychlost a podpora 4K o 30Hz, kdy si můžete svůj iPad jednoduše propojit s monitorem. Pokud tak někoho z vašich blízkých trápí právě tento neduh, proč mu nedarovat právě Hyper USB-C Hub. Ten navíc překvapí i elegantním designem, který dokonale ladí s jablečným tabletem.

Stylus Adonit Note+ – Praktický, ale přesto vzhledný

Ačkoliv jsme zde dotykové pero již popisovali, konkrétně pak Apple Pencil, v mnoha případech se snaží člověk ušetřit a najít vhodnou alternativu, kterou své blízké potěší. Stejně jako v případě jablečného pera, i zde se nám nabízí řešení v podobě jednoduchého stylusu v podobě Adonit Note+, který uživateli umožní pohodlně psát či kreslit na displej, aniž by se musel bát toho, že při opření ruky omylem zanechá nějaké stopy v dokumentu nebo grafickém díle. Stejně tak nechybí ani nabíjení přes USB-C port, vyměnitelný hrot, speciální funkce umožňující stíňování a další příjemné vychytávky, které jistě potěší každého, kdo si libuje v umění. V každém případě se tak jedná o skvělou volbu pod stromeček.

Apple Pencil – Každodenní pomocník pro používání iPadu

Pokud chcete svého kamaráda či blízkého vážně potěšit, není nic lepšího než ho obdarovat něčím, co bude využívat na denní bázi a neodloží váš pracně vybraný dárek jen tak někam do šuplíku. V tomto případě je pak ideální sáhnout právě po Apple Pencil, tedy proslulém stylusu od jablečné společnosti, který nabídne nejen ultra rychlou odezvu, až 12 hodin výdrže a také líbivý design, ale především spolehlivé tlakové senzory. Právě díky nim bude denní používání o poznání jednodušší a především přesnější. Pakliže se tedy chystáte vytasit s něčím originálním, Apple Pencil je přímo ideální volbou.

Apple Smart Keyboard – Psaní ještě nikdy nebylo tak intuitivní

Jistě znáte ten pocit, když cestujete na dlouhé vzdálenosti, nechce se vám s sebou tahat notebook, ale nutně potřebujete upravit, nebo napsat nějaký dokument. Problém nicméně tkví v tom, že psaní na dotykové obrazovce není vždy úplně ideální, zejména pak pokud se jedná o nějakou důležitou práci. Pakliže tak chcete někoho obdarovat a zároveň ho této nelehké strasti ušetřit, doporučujeme sáhnout po chytré klávesnici od Applu, kterou stačí propojit s iPadem a de facto si tak z tabletu udělat kompaktní notebook. Díky adaptivitě kláves je navíc psaní intuitivní, příjemné a nezabírá příliš času. Rozhodně se tak jedná o dárek, kterým nikdo nepohrdne.

Klávesnice Apple Magic Keyboard – Prémiový model pro ty nejnáročnější

Sice se klávesnice pro iPad své pozornosti již dočkaly, ale to neznamená, že bychom měli vynechat snad nejoblíbenější příslušenství z tohoto segmentu – Apple Magic Keyboard. Tento luxusní kus s prémiovým designem se totiž může chlubit nejpokročilejšími funkcemi, podsvícenými klávesami, Multi-Touch gesty a především možností nastavit si pozorovací úhel. Díky speciálnímu pouzdro, kam si můžete iPad připnout, totiž můžete s tabletem libovolně polohovat, a přizpůsobit si tak používání na míru. nechybí ani ochranná funkce a port USB-C, který je v dnešní době kýženým standardem. Sice si mírně připlatíte, ale věřte nám, že pokud chcete někomu udělat opravdu radost, Apple Magic Keyboard tento účel splní dokonale.

 

.