Zavřít reklamu

I když svátky míru, klidu a pokoje ještě za dveřmi tak úplně nejsou, právě v době, ve které má většina lidí dostatek času, je příhodné zapřemýšlet o nějakých drobnostech, kterými potěšíte své blízké. V tomto článku dostanete několik tipů na technologické dárky, které vám v žádném případě nezruinují peněženku, potěší však (nejen) zarytého jablíčkáře.

Kabel AlzaPower AluCore Lightning MFi 1m

Apple u svých smartphonů neustále zachovává konektor Lightning, a pokud máte v okolí někoho, kdo má napájecích kabelů nedostatek, jistě jej potěší tento produkt. Jeho délka činí 1 m, kompatibilní je se všemi zařízeními, která obsahují konektor Lightning, tedy s iPhony, sluchátky AirPods, některými iPady a klávesnicemi. Spolehnout se můžete také na bezpečnost, jelikož jej Alza vybavila certifikací MFi. Samozřejmostí je odolný materiál, kabel tedy vydrží i hrubší zacházení.

Satechi adaptér USB 3.0 – USB-C

Výrobci pomalu, ale jistě přechází na rychlý konektor USB-C, starší USB-A je však neustále hojně používané. Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo používá počítač s USB-A, ale potřebuje k němu připojit moderní příslušenství, jistě se mu bude hodit tato redukce. Po rozbalení překvapí moderní design, po připojení zase rychlost až 5 Gb/s. S touto šikovnou vychytávkou tedy neuděláte chybu.

WiZ WiFi chytrá žárovka GU10 WZ0195071

Chytrá domácnost se stále více rozmáhá a myslím si, že rozhodně znáte někoho, koho tyto technologie fascinují. Tato chytrá žárovka z dílny společnosti WiZ se řadí mezi levnější, rozhodně ale není nekvalitní. Výrobce nabízí přehlednou aplikaci v českém jazyce, nechybí možnost propojení s chytrými asistenty jako jsou Google Assistant nebo Amazon Alexa.

AlzaPower Onyx 5000 mAh

I když se výrobci snaží zajistit co nejvyšší výdrž na baterii, náročnější uživatelé přeci jen potřebují sáhnout po nabíječce častěji. V takové chvíli se o slovo hlásí powerbanky a AlzaPower Onyx 5000 mAh je jednou z nich. Kapacita 5000 mAh vám minimálně jednou dobije telefon, hodinkám i sluchátkům poté samozřejmě dodá šťávu častěji. Rozhodně také potěší nabíjecí výkon 10 wattů, nechybí šestinásobná bezpečnostní ochrana, LED indikátor stavu baterie nebo praktické poutko na uchycení.

Chytrá zásuvka TP-LINK HS110

Chcete někomu dopřát pomyslnou vstupenku do světa chytré domácnosti? Pak rozhodně stojí za zvážení tato chytrá zásuvka, která i přes svoji nízkou cenu nabídne dostatek funkcí. Po stažení příslušné aplikace a připojení na WiFi budete moci zařízení připojená do zásuvky vypínat a zapínat, nastavit časový plán a mnohé další funkce. Pro nadšence do technologií je tato zásuvka jistě zajímavou volbou.

Bezdrátová sluchátka QCY T1C

Myslíte si, že levná a kvalitní kompletně bezdrátová sluchátka jsou jen hudba budoucnosti? QCY T1C jak vás, tak i majitele opravdu překvapí. Nabídnou totiž na svoji cenu kvalitní zvuk, nenápadné konstrukční zpracování, Bluetooth 5.0 a výdrž až 4 hodiny poslechu na jedno nabití, při čemž nabíjecí pouzdro jim dodá šťávu až na dalších 12 hodin provozu. Zakoupením tedy neuděláte rozhodně chybu.

Pouzdro na AirPods Karl Lagerfeld

Jestli máte ve svém okolí kamaráda, který vlastní AirPods, vždy bezpečně poznáte, zda je nosí v kapse společně s klíči. Pouzdro od Applu je totiž náchylné na poškrábání a velice rychle se špiní. Produkt zmíněný v tomto odstavci však AirPody perfektně ochrání a navíc velice dobře vypadá. Upozorňuji však, že je kompatibilní pouze s AirPods 1. a 2. generace, nikoliv s Pro. Pokud váš známý tato sluchátka vlastní, jistě z tohoto stylového pouzdra bude přinejmenším nadšený.

Kryt pro Apple Watch Spigen Ultra Hybrid

Věčně poškrábané Apple Watch jsou standardem, který můžeme vidět na zápěstí mnoha majitelů. V tom by mohl pomoci právě tento kryt, který perfektně chrání jak displej, tak rohy hodinek, zároveň však díky své konstrukci neomezuje v používání na zápěstí. Tímto krytem od Spigenu rozhodně neurazíte žádného majitele Apple Watch.

Autonabíječka Swissten USB-C PD + Quick Charge 3.0 36W Metal

Jestli máte ve svém okolí někoho, kdo často cestuje a jako dopravní prostředek aktivně využívá auto, jistě mu udělá radost tato elegantně vypadající nabíječka. Pravděpodobně nejvíce jí hraje do karet výkon, který činí úctyhodných 36 wattů. Potěší také portová výbava, kdy zde najdete jednak konektor USB-C, jednak také starší USB-A.

Fixed Smart tracker Smile s motion senzorem

Znáte to: zaplatili jste v restauraci a chystáte se k odchodu, ale najednou si váš partner či partnerka vzpomene, že na stole zůstaly ležet klíče. Pro takové uživatele se hodí přívěsek Fixed Smart tracker Smile, který si připnete ke klíčům, peněžence či tašce. Přívěsek vás pak dokáže upozornit, když se odpojil od telefonu. Díky doprovodné aplikaci toho nabízí ale mnohem víc. Najdete zde pohybový senzor, který zajistí bezpečnost před ukradením, sledování polohy s pamětí posledního bodu, kde byl připojen k telefonu, možnost hledání smartphonu podle zvuku a spoustu dalšího.

.