Zavřít reklamu

Clearly Reader – Your missing reader mode

Pořád hledáte ideální čtečku pro Google Chrome na vašem Macu? Vyzkoušejte Clearly Reader – Your missing reader mode. Toto užitečné rozšíření nejen propůjčí vybraným webovým stránkám režim čtečky, ale nabízí také funkci kopírování, překládání, text-to-speech nebo třeba exportu do formátů PDF a DOC. Clearly Reader nabízí také nástroje k anotacím.

Bookmarkie

Bookmarkie je elegantní, jednoduchý, přehledný nástroj, který vám pomůže se správou záložek v Chromu na vašem Macu. Vzhled rozšíření si můžete přizpůsobit, vaše oblíbené záložky můžete zobrazovat, uspořádávat a upravovat ve vyskakovací nabídce. Pokud hledáte minimalistický, ale funkční nástroj pro správu záložek, můžete zaručeně sáhnout po Bookmarkie.

smartUP Gestures

Díky rozšíření s názvem smartUP Gestures můžete vaší myši při práci v Chromu dodat nové, přizpůsobené funkce. Rozšíření smartUP Gestures vám umožní přiřadit jednotlivým gestům, tažení a posouvání vybrané akce, díky kterým můžete zvýšit vaši produktivitu a zefektivnit svou práci v Chromu na Macu. Vývojáři navíc toto rozšíření neustále aktualizují, takže se můžete těšit na zajímavé novinky.

PDF Reader

Pokud na Macu často pracujete s dokumenty a soubory ve formátu PDF, možná vám přijde vhod rozšíření s názvem PDF Reader. Toto rozšíření vám umožní prohlížení PDF souborů v rozhraní prohlížeče Google Chrome, kde s nimi můžete také efektivně pracovat. PDF Reader dále nabízí podporu tmavého režimu, zobrazování podpisů a dalších prvků, vykreslování interaktivních formulářů a spoustu dalšího.

Merge Cafe Game

Pokud se chcete na chvilku pobavit a odreagovat, můžete si do Chromu na Macu nainstalovat rozšíření s názvem Merge Cafe Game. Merge Cafe Game je oddychová jednoduchá hra, ve které se stáváte majitelem malé kavárny. Vaším úkolem bude postarat se o to, aby váš podnik prosperoval. Čeká vás pečení, nakupování lákavých cukrovinek a spoustu další zábavy. Hru lze hrát i v offline režimu.

Merge Cafe Game
.