Zavřít reklamu

Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala.

Arcade Classics

Za dobu existence našeho seriálu o rozšířeních pro prohlížeč Chrome jsme si představili spoustu nástrojů, které vám pomohou s prací, soustředěním a produktivitou. Pokud máte pocit, že jste už byli dostatečně produktivní, můžete vyzkoušet rozšíření Arcade Classics, jehož název mluví sám za sebe – pomůže vám odreagovat se při hraní populárních her, jako je Tetris, Pong, Had nebo Pac-Man.

Rozšíření Arcade Classics stáhnete zde.

Google Dictionary by Google

Výkladový slovník potřebuje čas od času každý z nás. Jedná se kromě jiného také o skvělý způsob, jak se naučit cizí jazyk. Instalací tohoto rozšíření získáte užitečný nástroj, který vám na webových stránkách okamžitě zobrazí slovníkový výklad vámi vybraného výrazu poté, co na dané slovo dvakrát kliknete myší. Součástí rozšíření je také možnost ukládání historie vyhledaných výrazů. Rozšíření nabízí podporu češtiny.

Rozšíření Google Dictionary by Google stáhnete zde.

Power Thesaurus

Power Thesaurus je užitečné a výkonné rozšíření, s jehož pomocí můžete během procházení webu v prostředí prohlížeče Google Chrome na vašem Macu okamžitě získat přehled o synonymech, antonymech, příkladech použití a dalších detailech, týkajících se vybraného výrazu. Stačí na dané slovo kliknout pravým tlačítkem myši, a příslušná nabídka se vám zobrazí v kontextovém menu.

Rozšíření Power Thesaurus stáhnete zde.

Nature Tab

Mezi velmi oblíbená rozšíření patří také ta, která vám umožní pohrát si s nově otevřenou kartou v Chromu. Právě takovým rozšířením je i Nature Tab, s jehož pomocí si můžete na nově otevřené kartě nastavit úchvatné tapety s přírodními scenériemi, tím ale funkce Nature Tab nekončí. Novou kartu si můžete vyzdobit také hodinami, informacemi o aktuálním počasí nebo třeba panelem pro vyhledávání.

Rozšíření Nature Tab stáhnete zde.

Toast – Save Tabs for Later

Rozšíření Toast – Save Tabs for Later ocení jistě všichni, kteří mají při práci v Chromu často otevřené příliš velké množství karet, přičemž některé z nich poměrně dlouhou dobu nevyužívají. Tento užitečný nástroj se umí postarat o to, aby zavřel karty, které zrovna v danou chvíli nepoužíváte, a ke kterým se můžete později bez problémů vrátit. Jednotlivé karty si můžete také ukládat do skupin a dokonce je exportovat do jiných prohlížečů.

Rozšíření Toast – Save Tabs for Later stáhnete zde.

.