Zavřít reklamu

Ani tento týden neochudíme naše čtenáře o pravidelný přísun tipů na nejlepší rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome. Tentokrát se můžete těšit například na rozšíření pro práci s platformou Google Meet, pro předpověď počasí nebo mazání údajů o prohlížení.

Google Meet Enhancement Suite

Pokud často komunikujete prostřednictvím platformy Google Meet, jistě oceníte také rozšíření s názvem Google Meet Enhancement Suite. Nabízí řadu užitečných funkcí, jako je možnost okamžitého ztlumení a opětovné aktivace mikrofonu stisknutím klávesy, automatického okamžitého připojení k hovoru, rychlého opuštění, pokročilého nastavení a přizpůsobení zvuků a notifikací a spousta dalšího.

Rozšíření Google Meet Enhancement Suite stáhnete zde.

Screen Shader

Screem Shader je dalším z užitečných nástrojů, které vám při práci v prostředí webového prohlížeče Google Chrome pomohou šetřit váš zrak. S pomocí tohoto rozšíření můžete přepnout barevné ladění prohlížeče Google Chrome do tlumenějších, teplejších tónů, což při práci v šeru pomáhá předcházet únavě zraku. Screen Shader nabízí bohaté možnosti přizpůsobení, podporu klávesových zkratek a řadu dalších funkcí.

Rozšíření Screen Shader stáhnete zde.

Save on Pinterest

Pokud jste si oblíbili platformu Pinterest a často ji využíváte k ukládání obsahu, který vás na internetu zaujal, jistě oceníte také toto rozšíření. S jeho pomocí můžete své nápady, inspirace a přání ukládat rychleji, snáze a efektivněji, a kdykoliv se k nim v případě potřeby opět vrátit. Toto rozšíření nabízí také integrovanou technologii vizuálního objevování, díky které můžete objevovat vizuálně podobný obsah.

Rozšíření Save on Pinterest stáhnete zde.

Clear Cache

Jak název napovídá, rozšíření jménem Clear Cache slouží ke snadnému, rychlému a spolehlivému promázání mezipaměti vašeho prohlížeče Google Chrome spolu s daty o prohlížení. Rozšíření Clear Cache vám umožní vše potřebné snadno a rychle smazat jedním jediným kliknutím, a to bez jakýchkoliv zbytečně rušivých dialogových oken a dalšího obsahu navíc. Clear Cache nabízí také možnosti přizpůsobení mazání obsahu.

Rozšíření Clear Cache stáhnete zde.

Simple

Chcete mít při práci v Google Chrome na vašem Macu vždy dokonalý přehled o aktuálním počasí, stejně jako o výhledu na následující hodiny či dny? Pomůže vám v tomu rozšíření s názvem Simple. Díky němu si můžete v Chromu na svém počítači otevřít kartu s příslušnými informacemi. Rozšíření Simple neobsahuje žádné sledovací nástroje a neshromažďuje o vás žádné údaje.

Rozšíření Simple stáhnete zde.

 

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více