Zavřít reklamu

QuillBot

QuillBot je rozšíření, které vám pomůže při psaní. Ať už potřebujete zkontrolovat gramatiku nebo pravopis, přeformulovat vaše myšlenky nebo napsat shrnutí delšího textu, QuillBot vás rozhodně nenechá na holičkách. Nabízí řadu nástrojů pro psaní s využitím AI a generativních funkcí, a je tak komplexním pomocníkem pro psaní všeho druhu.

Bonjourr

Hledáte nový doplněk pro nově otevřenou kartu prohlížeče Google Chrome na vašem Macu? Vyzkoušejte Bonjourr. Pokaždé, když otevřete nové okno nebo kartu, přivítá vás tato minimalisticky vypadající stránka, která pomůže vašemu klidu a produktivitě. Díky nádhernému vysoce kvalitnímu pozadí, které se mění podle denní nálady, budou vaše nové karty působit vždy svěže. Bonjourr byl vytvořen jako modernější alternativa k platformám, jako je Momentum. Při vytváření této plochy, která vám pomůže soustředit se na to, co je důležité, se její tvůrci inspirovali systémem iOS a designovým jazykem společnosti Apple.

Equalizer for Chrome Browser

Rozšíření s názvem Equalizer for Chrome Browser vám umožní nastavit předvolby pro všechny možné hudební žánry, zvýraznit basy, nebo třeba využít některý z 21 přednastavených profilů zvuku. Jedná se o užitečný nástroj, který vám pomůže přizpůsobit zvuk podle vašich představ. Audio ekvalizér s 21 přednastavenými profily pro různé hudební žánry a pro váš vkus.

eTrack – Package Tracking

Často objednáváte zboží ze stránek, jako je eBay, Aliexpress, Amazon a další? Necháváte si objednávky doručovat kurýrními službami typu DHL nebo UPS? Pak se vám možná bude hodit rozšíření s názvem eTrack – Package Tracking, které vám umožní sledovat vaše zásilky, nastavit si notifikace a spoustu dalšího.

RoPro

Hrajete vy nebo vaše ratolesti Roblox na počítači? Vyzkoušejte rozšíření s názvem RoPro. Díky tomuto rozšíření získává web Roblox.com řadu užitečných funkcí navíc, jako jsou nástroje pro filtrování serverů, bezpečné prostředí pro zkoušení avatarů, zobrazení společných přátel nebo nástroje pro obchodování a výměnu předmětů ve hře.

.