Zavřít reklamu

Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala. Tentokrát jsme pro vás vybrali například rozšíření, které vám pomůže s hesly, nebo třeba šikovný nástroj pro záznam textu přímo v prostředí Chromu.

Papier

Rozšíření Papier dodá novým kartám, otevřeným v prostředí webového prohlížeče Google Chrome na vašem Macu, zcela nový rozměr. Novou kartu totiž nahradí dokumentem v prostém textu, kam můžete zcela svobodně a podle sebe zadávat vše, co vás právě napadne, a co je pro vás důležité. Psaní poznámek v Chromu nebylo nikdy jednodušší – stačí zkrátka otevřít novou kartu začít psát.

Rozšíření Papier stáhnete zde.

Screencastify

Rozšíření s názvem Screencastify vám v Chromu na vašem Macu umožní pořizovat záznam obrazovky a dále s ním pracovat. Sami se rozhodněte, zda chcete prostřednictvím Screencastify nahrávat vybranou kartu, celou plochu nebo třeba záznam z webkamery. K nahrávce můžete samozřejmě připojit také audio, Screencastify umožňuje též úpravy, jako je střih, anotace nebo slučování záznamů.

Rozšíření Screencastify stáhnete zde.

Wikiwand

Rozšíření Wikiwand se v prostředí prohlížeče Google Chrome spolehlivě postará o optimalizaci veškerého obsahu z Wikipedie, čímž vám zaručí mnohem lepší zážitek ze získávání nových informací. Můžete se těšit na přehledné, moderní uživatelské rozhraní, podporu více jazyků, bohaté možnosti přizpůsobení písem i rozvržení a další skvělé funkce.

Rozšíření Wikiwand stáhnete zde.

Session Buddy

Máte někdy zmatek ve všech otevřených kartách v Chromu na vašem Macu? Rozšíření s názvem Session Buddy vám efektivně pomůže s jejich uspořádáním, a umí si skvěle poradit také se záložkami ve vašem prohlížeči. Otevřené karty můžete ukládat do jednotlivých sbírek a poté je v případě potřeby opět obnovit, Session Buddy nabízí také funkci pokročilého vyhledávání a mnoho dalšího.

Rozšíření Session Buddy stáhnete zde.

Blur

S pomocí rozšíření jménem Blur můžete efektivně vylepšit soukromí při procházení internetu v Chromu. Blur se postará o to, aby vaše hesla a další citlivé údaje byly vždy v stoprocentním bezpečí. Pomůže vám s výběrem, správou a obnovou silných a spolehlivých hesel, nabízí možnost zabezpečených plateb, blokace nebezpečných webů a plno dalších funkcí.

Rozšíření Blur stáhnete zde.

.