Zavřít reklamu

Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala. Rozšíření stáhnete tak, že kliknete na jeho název.

Palette Creator

Pokud pracujete v oblasti grafiky nebo tvorby webu, možná oceníte rozšíření s názvem Palette Creator. Chcete vytvořit paletu, která barevně odpovídá vámi vybranému obrázku? Nainstalujte si rozšíření Palette Creator, klikněte na daný obrázek pravým tlačítkem myši a jediným kliknutím vytvořte a uložte paletu ve formátu .GPL.

Full Page Screenshot

Jak název napovídá, rozšíření Full Page Screenshot vám umožní snadno, rychle a efektivně pořídit v Chromu na vašem Macu screenshot kompletní webové stránky, takže se nemusíte trápit se „sešíváním“ jednotlivých částí. Rozšíření nevyžaduje registraci, nabízí offline přístup, samozřejmostí je uložení výsledného screenshotu ve formátu PNG jedním jediným kliknutím a spoustu dalších funkcí.

Google Docs Dark Mode

Pracujete často v prostředí platformy Google Docs, a to i ve večerních hodinách, kdy by se vám zajisté hodil tmavý režim? Můžete ho vykouzlit za pomoci rozšíření s názvem Google Docs Dark Mod. Po jeho instalaci se v horní části okna Chrome objeví ikonka, na kterou následně jen stačí jednoduše kliknout a aktivovat v Google Docs tmavý režim.

Wakelet

Pokud často na svůj Mac ukládáte nejrůznější obsah s webu, určitě oceníte rozšíření s názvem Wakelet. Nabízí možnost ukládání vašich oblíbených linků do záložek, jejich přehledné třídění do vámi vytvořených sbírek a spoustu dalšího. S pomocí Wakelet můžete také přidávat obrázky, videa, poznámky, PDF a další obsah.

Time Zone Converter – Savvy Time

Komunikujete často se členy rodiny, přáteli nebo kolegy, kteří se momentálně nachází v oblastech s odlišným časovým pásmem? Abyste vždy věděli, kdy je vhodné je kontaktovat, případně abyste si mohli domluvit online schůzku, která bude časově vyhovovat oběma, můžete využít rozšíření s názvem Time Zone Converter – Savvy Time. Tento užitečný pomocník vám umožní kdykoliv rychle a spolehlivě zjistit, jaký je právě čas ve vámi vybrané oblasti.

.