Zavřít reklamu

Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala. Dnes si představíme například pomocníka pro vyplňování formulářů na webu, rozšíření pro práci s textem na obrázcích nebo třeba rozšíření pro vypínání komentářů.

Typio Form Recovery

S pomocí rozšíření jménem Typio Form Recovery pro vás bude vyplňování formulářů a textových polí na webu naprostou hračkou. Typio Form Recovery nabízí funkci automatického ukládání textu v průběhu psaní, takže pokud vám vypadne spojení nebo nechtěně zavřete prohlížeč, nebude problém se vrátit k vyplňovanému textu.

Rozšíření Typio Form Recovery stáhnete zde.

Project Naptha

Na webu se můžete setkat nejen s textem, se kterým jde pracovat běžným způsobem, ale třeba také s textem, který se nachází na obrázcích a fotografiích. A právě s tímto typem textu dokáže skvěle pracovat rozšíření s názvem Project Naptha. S pomocí tohoto nástroje můžete zvýrazňovat, kopírovat, upravovat i překládat text z obrázků na webu.

Project Naptha

Rozšíření Project Naptha stáhnete zde.

Shut Up

Komentáře na webu mohou být přínosné, zábavné, ale někdy také otravné nebo rozptylující. Pokud hledáte online nástroj, který by vám pomohl skrýt komentáře na většině běžných stránek v příslušných sekcích, můžete zkusit sáhnout po Shut Up. S pomocí tohoto rozšíření můžete skrýt komentářovou sekci stiskem jednoho jediného tlačítka, a stejně tak ji opět aktivovat.

Rozšíření Shut Up stáhnete zde.

Spaces

Máte občas problémy zorientovat se ve všech otevřených oknech vašeho prohlížeče? Pomůže vám rozšíření s názvem Spaces. Díky Spaces si vždy udržíte dokonalý přehled v oknech a kartách Google Chrome na vašem Macu, a můžete je také snadno zavírat, znovu otevírat a pracovat s nimi. Spaces dokáže proměnit záložky na vašem prohlížeči v přehledná okna, čímž zefektivní vaši práci.

Spaces

Rozšíření Spaces stáhnete zde.

.