Zavřít reklamu

Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala. Dnes si představíme například rozšíření, které vámi vybraným webům zabrání v tom, aby vás rozptylovaly při práci, nebo třeba nástroj pro lepší správu historie vašeho prohlížeče.

HabitLab

HabitLab je rozšíření, které vám pomůže s tím, abyste v prostředí Chromu trávili co nejméně času na webech, které mají potenciál brzdit vás v práci a soustředění. Pokud hledáte nástroj, který vám pomůže zkrotit vaši prokrastinaci na YouTube nebo na sociálních sítích, můžete bez obav sáhnout po HabitLab. HabitLab nabízí například možnost skrytí komentářů, kanálu novinek, deaktivaci notifikací a spoustu dalších funkcí, které vám pomohou k vyšší produktivitě.

Rozšíření HabitLab stáhnete zde.

Better History

Nevyhovuje vám to, jaké možnosti správy historie a vyhledávání nabízí prohlížeč Google Chrome ve svém výchozím nastavení? Můžete si v tomto směru vylepšit příslušné funkce s použitím rozšíření jménem Better History. Better History nabízí například funkci chytrého vyhledávání, pokročilého promazávání na základě celé řady parametrů, podporu tmavého režimu nebo třeba zobrazení návštěv stránek spolu s přehledem stahování.

Rozšíření Better History stáhnete zde.

Papier

Nově otevřené karty v prohlížeči Google nabízí díky různým rozšířením celou řadu možností. Pokud byste chtěli novou kartu využít jako jednoduchý, ale efektivní virtuální zápisník, můžete vyzkoušet rozšíření s názvem Papier. Papier nabízí možnost okamžitého zachycení všech vašich myšlenek, funkci počítání znaků, tmavý režim, možnost úprav textu a další užitečné funkce, to vše v jednoduchém a přehledném rozhraní, ve kterém vás nebude nic rozptylovat.

Rozšíření Papier stáhnete zde.

CrxMouse Chrome Gestures

Rozšíření s názvem CrxMouse Chrome Gestures nabízí možnost přizpůsobení gest myši pro lepší produktivitu a efektivitu práce. Jednotlivým gestům a klikání můžete díky CrxMouse Chrome Gestures přiřadit různé akce, jako je třeba zavírání či otevírání karet prohlížeče, scrollování, opětovné otevření zavřených karet, obnovení stránky a spousta dalších.

Rozšíření CrxMouse Chrome Gestures stáhnete zde.

Wikiwand: Wikipedia Modernized

Pokud často využíváte služeb internetové encyklopedie Wikipedia, určitě oceníte rozšíření s názvem Wikiwand: Wikipedia Modernized. Toto rozšíření vám pomůže přizpůsobit si stránky Wikipedie na webu tak, aby pro vás jejich čtení bylo pohodlnější a efektivnější. Díky tomuto rozšíření získá Wikipedia v prostředí vašeho prohlížeče modernější vzhled, lepší fonty, podporu vyhledávání ve více jazycích spolu s náhledy, možnost přizpůsobení řady prvků uživatelského rozhraní a další drobná, ale velmi užitečná vylepšení.

Rozšíření Wikiwand: Wikipedia Modernized stáhnete zde.

.