Zavřít reklamu

Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala. Tentokrát si přijdou na své například diváci Netflixu, příznivci klávesových zkratek nebo třeba ti, kteří hledají rozšíření, které by jim pomohlo se lépe soustředit.

Super Netflix

Sledujete rádi na vašem Macu Netflix a chtěli byste, aby váš zážitek ze sledování byl co možná nejkvalitnější? Vyzkoušejte rozšíření s názvem Super Netflix. Toto rozšíření nabízí řadu užitečných nástrojů navíc, jako je možnost nahrání vlastních titulků, změna parametrů videa a přehrávání, možnost rozostření náhledů a popisků epizod seriálů a spoustu dalšího.

Rozšíření Super Netflix stáhnete zde.

Text Blaze

Rozšíření Text Blaze přijde jistě vhod všem, kteří často pracují s textem, respektive těm, kteří často píší stejné úryvky textu. S pomocí Text Blaze si můžete snadno vytvořit celou řadu zkratek, které můžete zadávat namísto celých bloků textů. Rozšíření Text Blaze vám tak dokáže ušetřit velkou spoustu času i práce při psaní, korespondenci i vyplňování.

Rozšíření Text Blaze stáhnete zde.

Rofocus

Rofocus je užitečné rozšíření, které vám pomůže zlepšit vaše soustředění a zvýšit produktivitu, a to za pomoci speciálních zvuků pro různé příležitosti. Rofocus zároveň nabízí možnost měřit čas, který jste strávili prací nebo studiem, a nabízí také bohaté možnosti přizpůsobení.

Rozšíření Rofocus stáhnete zde.

Workona Tab Manager

Pokud jste stále ještě nenašli ideální nástroj pro správu otevřených karet v prohlížeči Google Chrome na vašem Macu, můžete vyzkoušet Workona Tab Manager. S pomocí tohoto nástroje můžete snadno a přehledně řadit a spravovat vaše karty, seskupovat je podle jednotlivých projektů, provádět zálohy a spoustu dalšího.

Rozšíření Workona Tab Manager stáhnete zde.

.