Zavřít reklamu

Editor for Google Docs

Editor for Google Docs je skvělý pomocník pro práci s Dokumenty, Tabulkami a Prezentacemi Google. Nabízí možnost vytváření a úpravy dokumentů, tabulek a prezentací jediným kliknutím, snadný přístup ke všemu podstatnému, možnost zaměření na jeden jediný soubor a v neposlední řadě také možnost pohodlného rozvržení v rámci porovnání více dokumentů naráz.

YouTube Comment Summary with ChatGPT

Rozšíření s názvem YouTube Comment Summary vám umožní jedním kliknutím shrnout komentáře k videím na YouTube a rychle získat základní přehled o reakcích na jejich obsah.
Pomocí tohoto AI nástroje můžete shrnout nejoblíbenější komentáře k videím YouTube a rychle získat obsah komentáře k videu, ušetřit čas a rychleji se učit.

YouTube Comment Summary

Web Paint Tool

Rozšíření Web Paint Tool vám umožní na libovolné webové stránky přidávat geometrické tvary a prvky, jako jsou obdélníky, čáry, nebo třeba text. Nabízí celou řadu nástrojů pro kreslení, skicování a anotace, nechybí ani elipsy, kapátko, nástroje pro screenshoty nebo emoji.

Google Sheets Templates

Pracujete často s tabulkami Google pro nejrůznější účely? Každá z nabízených šablon je navržena tak, abyste ji mohli bez obav kopírovat a používat jako vlastní. Najdete zde šablony například pro tabulky výdajů, seznamy hostů, plány stravování, seznamy kontaktů, finanční výpočty a pro spoustu dalších účelů a příležitostí.

Wikipedia Reading Lists

Rozšíření s názvem Wikipedia Reading Lists zajisté potěší všechny, kteří rádi a často pročítají Wikipedii. Nástroj s názvem Wikipedia Reading Lists je určen pro uživatele Wikipedie, kteří si chtějí ukládat články do svých seznamů ke čtení. Jediným klepnutím můžete uložit článek do vašeho výchozího seznamu četby, kde bude k dispozici ke čtení prostřednictvím kterékoli z aplikací Wikipedie.

.