Zavřít reklamu

V dnešním přehledu zajímavých rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome vám přinášíme pětici rozšíření, která jsou jako dělaná pro současnou situaci. Vybrat si můžete například rozšíření pro aktivaci tmavého režimu, hromadné sledování Netflixu a dalšího obsahu, nebo třeba užitečného pomocníka pro plánování schůzek na Zoomu.

Dark Reader

Rozšíření, s jejichž pomocí můžete na svém prohlížeči Chrome aktivovat tmavý režim, je hodně. Pokud se vám ještě zatím nepodařilo najít to pravé pro vás, můžete vyzkoušet Dark Reader, který se na Chrome Store dokonce dostal do výběru redaktorů. Dark Reader je stoprocentně bezpečný, bez reklam, a je plně open-source. Před instalací Dark Readeru vypněte všechna podobná rozšíření.

Rozšíření Dark Reader stáhnete zde.

Ochrana hesla

Rozšíření Ochrana hesla je výkonným, spolehlivým a vysoce užitečným pomocníkem, který vám zajistí, že vaše hesla budou vždy v bezpečí. V případě, že kamkoliv jinam než na accounts.google.com zadáte heslo služeb Gmail a Google for Work, okamžitě obdržíte notifikaci, abyste heslo v případě potřeby mohli změnit. Rozšíření dokáže také rozpoznat většinu falešných přihlašovacích stránek.

Ochrana hesla

Rozšíření Ochrana hesla stáhnete zde.

Zoom Scheduler

Pokud se často účastníte videokonferencí, virtuální výuky nebo jiných schůzek prostřednictvím komunikační platformy Zoom, jistě uvítáte toto rozšíření, s jehož pomocí můžete své Zoom schůzky plánovat přímo z prostředí vašeho Google Kalendáře. Zoom Scheduler vám umožní přidávat účastníky přímo z Google Kalendáře, zahajovat okamžité schůzky a plánovat také virtuální schůzky pro ostatní.

Rozšíření Zoom Scheduler stáhnete zde.

Scener

Rozšíření s názvem Scener vám umožní pořádat virtuální hromadné sledování nejrůznějšího obsahu, ke kterému můžete přizvat obrovskou spoustou dalších hostů. Můžete si přidávat přátele, sledovat, na co se dívají, a rozšiřovat komunitu příznivců vybraných pořadů. Rozšíření Scener nabizí kompatibilitu s platformami Netflix, Disney+, HBO Max, Hulu, Prime Video, YouTube a řadou dalších.

Rozšíření Scener stáhnete zde.

Text to speech

Rozšíření Text to Speech vám nabídne možnost spolehlivého, rychlého a jednoduchého převodu nejrůznějších souborů, blogových příspěvků a dalšího podobného obsahu na mluvenou řeč. Nabízí funkci pokročilé inteligentní čtečky, podporu webových stránek i dokumentů všech možných formátů včetně PDF. Rozšíření Text to Speech funguje také v offline režimu, nabízí funkci chytré detekce textu, podporu Google Drive a podporu více než 30 jazyků.

Rozšíření Text to speech stáhnete zde.

.