Zavřít reklamu

Emoji Keyboard Online

Pokud se při konverzaci na internetu neobejdete bez používání nejrůznějších emoji, můžete vyzkoušet rozšíření Emoji Keyboard Online. Jedná se o klávesnici s emotikony, určenou přímo pro prohlížeč Google Chrome, která nabízí podporu všech emotikonů s možností vyhledávání, tříděním do kategorií a podporou funkce kopírování. Stačí jen vybrat požadovaný emotikon a vložit tam, kde ho potřebujete mít.

Emoji Keyboard Online

WP Screenshot

Rozšíření s názvem WP Screenshot nabízí možnost pořízení screenshotu celé webové stránky a jeho následného uložení ve formátu JPG. Tím ale nabídka jeho funkcí nekončí – toto rozšíření můžete využít také k překladu stránky do jiného jazyka, zvýraznění a další úpravy textu před uložením screenshotu, bohaté možnosti sdílení a mnoho dalšího.

Just Read

Just Read je povedená čtečka pro Google Chrome (nejen) na Macu. Nabízí možnost úpravy a zjednodušení webových stránek s dlouhým textem tak, aby pro vás čtení daného textu bylo co možná nejpohodlnější a nejefektivnější. Just Read lze přepnout do světlých i tmavých motivů, nabízí také možnost úpravy vybraných prvků stránek v grafickém editoru nebo za pomoci CSS. Samozřejmostí je i možnost vytvoření vlastního motivu, tisku stránky nebo třeba podpora klávesových zkratek.

Cluster – Window & Tab Manager

Cluster – Window & Tab Manager je správce oken a karet pro Chrome, které vám pomůže spravovat více otevřených karet a oken s minimálním využitím systémových prostředků. Cluster obsahuje také nástroje pro rychlou navigaci k otevřeným oknům a kartám a správce projektů karet pro snadné ukládání a obnovování relací oken a karet jako pracovních projektů.

Infinite Volume Booster

Toto rozšíření umožňuje prakticky nekonečné zesílení jakéhokoli zvuku přehrávaného na kartě prohlížeče Chrome. Ať už se jedná o video na Youtube, videokonferenci nebo třeba zvukovou stopu na YouTube či hudební streamovací službě, můžete zvýšit hlasitost zvuku podle svých představ pouhým kliknutím na ikonu rozšíření a posunutím doprava nebo doleva. Pokud chcete, můžete také snížit hlasitost konkrétního zvuku na kartě nebo jej ztlumit.

.