Zavřít reklamu

Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala.

Cluster

Cluster je zajímavě zpracovaný, užitečný správce oken a karet pro prohlížeč Google Chrome na vašem Macu. Nabízí řadu nástrojů pro správu vašich karet i pro lepší orientaci v obsahu, možnost pokročilého vyhledávání a mnoho dalšího. Výhodou jsou také opravdu minimální nároky tohoto rozšíření na systémové prostředky počítače.

Rozšíření Cluster stáhnete zde.

Rescroller

Pokud patříte mezi uživatele, kteří si rádi přizpůsobují vzhled prohlížeče Chrome, jistě oceníte také rozšíření s názvem Rescroller. Tento nástroj vám umožní snadno a rychle změnit a přizpůsobit vzhled posouvací lišty v okně Google Chromu na vašem Macu. Nabízí také možnost vytváření vlastních motivů s využitím CSS.

Rozšíření Rescroller stáhnete zde.

Fonts Ninja

Jak název napovídá, pro rozšíření jménem Fonts Ninja najdou využití zejména ti uživatelé, kteří pracují s textem a fonty písma. Fonts Ninja je šikovný nástroj, který vám umožní snadno a okamžitě kdekoliv na webu spolehlivě identifikovat prakticky jakýkoliv font, a umí vám také zobrazit přehled všech fontů, použitých na vámi vybrané webové stránce.

Rozšíření Fonts Ninja stáhnete zde.

Notepad

Jak název napovídá, stažením rozšíření Notepad získáte jednoduchý, ale užitečný poznámkový blok přímo v prostředí prohlížeče Google Chrome na vašem Macu. Notepad pro Chrome nabízí možnost automatické synchronizace, funkce pro úpravu a přizpůsobení, vyhledávání a spoustu dalšího. Notepad je možné využívat také v offline režimu.

Notepad

Rozšíření Notepad stáhnete zde.

.