Zavřít reklamu

Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala.

Angry Study Helper

Potřebujete při práci nebo studiu tak trochu jinou motivaci? Můžete vyzkoušet rozšíření Angry Study Helper. Jak jeho název napovídá, toto rozšíření si velmi svérázným způsobem pohlídá, zda během studia či práce náhodou neotevíráte karty, které byste otevírat neměli. Pokud ano, zkrátka a jednoduše vám vynadá.

Rozšíření Angry Study Helper stáhnete zde.
​​

Readlang Web Reader

Pokud patříte mezi ty, kteří se cizí jazyky nejraději učí v průběhu běžného procházení internetu, můžete vyzkoušet rozšíření s názvem Readlang Web Reader. Toto rozšíření pro vás na cizojazyčných stránkách přeloží výrazy, kterým nerozumíte, a umožní vám rovnou vyrobit si učící kartičku s daným výrazem.

Rozšíření Readlang Web Reader stáhnete zde.

Panic Button

Máte někdy strach z toho, že vás někdo nachytá u internetových stránek, na jejichž prohlížení nejste třeba zrovna dvakrát pyšní? Nainstalujte si rozšíření s názvem Panic Button. Jakmile tohoto užitečného pomocníka aktivujete, bude vám pro okamžité přesměrování na zcela bezpečnou a nevinnou část internetu stačit kliknutí na jedno jediné tlačítko.

Rozšíření Panic Button stáhnete zde.

Chrome Capture

Hledáte nástroj, který by vám v Chromu na vašem Macu umožnil snazší a efektivnější pořizování screenshotů nebo nahrávání obrazovky? Můžete sáhnout po Chrome Capture. Toto rozšíření vám umožní pořizovat snímky obrazovky, nahrávat GIFy, upravovat vámi pořízený obsah a pohodlně jej sdílet s dalšími uživateli.

Rozšíření Chrome Capture stáhnete zde.

.