Zavřít reklamu

TickTick – Todo & Task List

TickTick je nejen užitečná aplikace pro tvorbu seznamů, úkolů a připomínek, ale také rozšíření pro Chrome, které nabízí obdobné funkce. TickTock pro Chrome nabízí možnost synchronizace napříč zařízeními, možnost nastavení jednorázových i opakovaných úkolů, bohaté možnosti snadné a rychlé správy úkolů nebo třeba tvorbu vnořených úloh.

Change New Tab

Chcete, aby se při otevření nové karty v prohlížeči Google Chrome na vašem Macu automaticky otevřela vámi vybraná URL adresa? Vše potřebné si snadno můžete nastavit po instalaci rozšíření s názvem Change New Tab. Change New Tab vám umožní přizpůsobit snadno a rychle URL adresu stránky nově otevřené karty.

Change New Tab

Mouse Gestures crx

Rozšíření s názvem Mouse Gestures crx umožňuje rychlejší procházení webu pomocí navigačních zkratek myši. V rozšíření Mouse Gestures crx můžete využít čtyři přednastavená a čtyři rozšíření gesta například pro posun vpřed či vzad, otevření nové karty prohlížeče, opětovné načtení aktuální stránky nebo třeba obnovení naposledy zavřené karty.

Earth 3D Maps

Prohlédněte si mapy měst a oblíbených atrakcí z ptačí perspektivy, cestujte virtuálně po celé planetě a prohlížejte si řadu zajímavých lokací. Rozšíření Earth 3D Maps nabízí také možnost výběru ze seznamu oblíbených atrakcí, samozřejmostí je také možnost přibližování, oddalování, otáčení a pohybu.

Meow, The Cat Pet

Pokud máte rádi kreslené, mírně infantilní kočičky, možná vás potěší rozšíření s názvem Meow, The Cat Pet. Jedná se o bezplatné rozšíření, díky kterému se po monitoru vašeho Macu mohou procházet roztomilé kočičky, o které se budete muset starat podobně, jako třeba o legendární Tamagochi. Vše si můžete plně přizpůsobit.

.