Zavřít reklamu

Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala.

Trim

Patříte mezi předplatitele streamovacích služeb typu Netflix, HBO Max nebo Apple TV+? Pak se vám jistě bude hodit rozšíření s názvem Trim. Tato služba nabízí hodnocení ze serverů IMDb, Rotten Tomatoes a Metacritic pro filmy a seriály z většiny streamovacích služeb současnosti. Divákům Netflixu pak Trim umí zobrazit také populární obsah a umožňuje úpravy domovské stránky Netflixu.

Rozšíření Trim stáhnete zde.

Celeb Replacer

Obvykle vám v rámci našeho seriálu o rozšíření pro Chrome představujeme spíše užitečná rozšíření, dnes ale uděláme výjimku a ukážeme vám Celeb Replacer – zábavné rozšíření, které má jednu jedinou funkci. Na bulvárních a zpravodajských webech dokáže nahradit jména celebrit jinými jmény – například jmény politiků.

Celeb Replacer

Rozšíření Celeb Replacer stáhnete zde.

ClickUp

ClickUp je užitečné rozšíření, které vám dokáže zpříjemnit práci s prohlížečem Google Chrome na vašem Macu. Jedná se o víceúčelový nástroj, který vám na jednom místě umožní vytvářet seznamy úkolů, ukládat webové stránky, sledovat čas, strávený jednotlivými činnostmi, pořizovat screenshoty a následně je upravovat, nebo třeba využívat služeb virtuálního poznámkového bloku.

Rozšíření ClickUp stáhnete zde.

Win the Day

Díky rozšíření s názvem Win the Day budou vaše dny příjemnější a produktivnější. Toto rozšíření vám umožní nastavit si na daný den konkrétní cíle, sledovat, jak se vám daří tyto cíle plnit, a dokáže vás také patřičně motivovat. Kromě toho můžete v rámci Win the Day využít také pomodoro časovač, blokovat weby, které vás rozptylují při práci, a mnoho dalšího.

Rozšíření Win the Day stáhnete zde.

.