Zavřít reklamu

Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala.

Rememberry – Translate and Memorize

Pokud se učíte cizí jazyk, určitě při studiu využijete rozšíření s názvem Rememberry – Translate and Memorize. S pomocí tohoto nástroje se můžete cizí jazyk pohodlně a zábavně učit v průběhu brouzdání na internetu, kde si můžete nechat překládat jednotlivé výrazy. Rememberry vám ale může pomoci také s tvorbou kartiček pro snazší učení jazyka.

Rozšíření Remembery – Translate and Memorize stáhnete zde.

Toucan – Language Learning

Při učení cizích jazyků můžete využít také rozšíření s názvem Toucan – Language Learning. Podobně jako Rememberry nabízí i Toucan možnost učení v průběhu prohlížení webu i tvorbu kartiček pro učení, a v rámci tohoto rozšíření si můžete také ověřit své jazykové znalosti. Toucan je k dispozici pro angličtinu, španělštinu, francouzštinu, japonštinu, němčinu nebo třeba hebrejštinu.

Rozšíření Toucan – Language Learning stáhnete zde.

Clockify

Pokud si chcete měřit čas, který jste strávili učením nebo prací, pomůže vám rozšíření s názvem Clockify. S pomocí tohoto nástroje si můžete snadno a rychle nastavit, čemu se konkrétně chcete věnovat, a poté zahájit měření času. Rozšíření nabízí také podporu klávesových zkratek pro ještě jednodušší a efektivnější použití.

Clockify

Rozšíření Clockify stáhnete zde.

Document Editor

Pokud pracujete se spolužáky (nebo třeba kolegy) na společném projektu, jehož součástí je i tvorba dokumentů, určitě se vám bude hodit rozšíření s názvem Document Editor. Jedná se o užitečný nástroj, s jehož pomocí můžete na dálku hromadně vytvářet a upravovat dokumenty všeho druhu včetně tabulek a prezentací v prostředí webového prohlížeče Google Chrome na vašem Macu.

Rozšíření Document Editor stáhnete zde.

.