Zavřít reklamu

Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala. Dnes si přijdou na své například ti, kteří se chtějí učit cizí jazyky, v nabídce je ale také rozšíření pro úpravu nové prázdné karty nebo pro správu otevřených panelů v Chromu.

Screen Shader

Rozšíření s názvem Screen Shader vám při procházení internetu v prohlížeči Google Chrome nabídne řadu nástrojů, s jejichž pomocí si budete moci přizpůsobit barevné ladění monitoru vašeho Macu tak, aby to co nejvíce vyhovovalo vašemu zraku. Rozšíření nabízí také podporu klávesových zkratek, díky kterým si teplotu barev a další parametry na vašem monitoru můžete přizpůsobit ještě snáze a rychleji.

Rozšíření Screen Shader stáhnete zde.

Hangouts Google

Pokud se svou rodinou, blizkými nebo třeba kolegy často komunikujete pomocí platformy Hangouts od Googlu, určitě oceníte také příslušné rozšíření pro prohlížeč Google Chrome. V rámci tohoto rozšíření získáte spoustu užitečných funkcí a nástrojů pro přizpůsobení a vylepšení vašich hovorů, počínaje samolepkami a emoji a konče funkcemi pro kontinuitu či prohlížení médií.

Rozšíření Hangouts Google stáhnete zde.

Emoji Keyboard

Používáte při konverzací v prostředí prohlížeče Google Chrome na vašem Macu často a rádi nejrůznější emoji? Pak by ve vašem seznamu rozšíření nemělo chybět ani to s názvem Emoji Keyboard. Toto rozšíření vám nabídne obrovskou paletu emoji spolu s funkcemi pro jejich efektivní používání, vyhledávání a sdílení.

Rozšíření Emoji Keyboard stáhnete zde.

Dark Reader

Rozšíření s názvem Dark Reader propůjčí efektní tmavý režim jakékoliv webové stránce, kterou otevřete v prostředí Google Chrome na vašem Macu. S pomocí rozšíření Dark Reader je možné upravit jas, kontrast, sépiový filtr, tmavý mód, nastavení písma a seznam ignorovaných stránek.

Rozšíření Dark Reader stáhnete zde.

Briskine

Každý, kdo často pracuje s platformou Gmail, zajisté ocení rozšíření s názvem Briskine. Toto rozšíření vám nabízí řadu užitečných e-mailových šablon pro všechny možné příležitosti, které můžete využít v rámci práce v prostředí Gmailu v Chromu na vašem Macu. Díky podpoře klávesových zkratek je aplikování šablon velmi jednoduché a rychlé.

Rozšíření Briskine stáhnete zde.​​

.