Zavřít reklamu

Magical – Text Expander & Autofill

Magical – Text Expander & Autofill je skvělé rozšíření pro Google Chrome, které vám ušetří spoustu času i práce. Dokáže zautomatizovat celou řadu úkolů, spojených s psaním textu, nabízí možnost rozšíření opakovaně psaného textu za pomoci zkratek, vyplňování a kopírování textu napříč různými weby a spoustu dalšího.

Reeader – Minimal reader with speed reading

Potřebujete rychle a účinně vstřebat množství důležitých informací z textu na webu? Využijte k tomuto účelu rozšíření s názvem Reeader – Minimal reader with speed reading. Přečtěte si jakýkoli článek v režimu bez rozptylování pozornosti a s čistým rozvržením. Parametry čtení si můžete přizpůsobit, nastavovat motivy nebo přepínat mezi jednotlivými režimy.

Tabli

Tabli je další z oblíbených rozšíření, které vám na Chromu pomohou se správou karet vašeho prohlížeče. Tabli vám umožní rychle přepínat mezi kartami i okny, a dokáže vám jejich přehled zobrazit v samostatném okně. V tomto okně můžete také provádět správu karet a oken a používat vyhledávání. Tabli podporuje tmavý režim.

Hippo Video: Video and Screen Recorder

Hippo Video je rozšíření, které vám umožní v prostředí prohlížeče Google Chrome vytvářet, upravovat a sdílet videa se záznamem obrazovky, a to zejména pro obchodní a marketingové účely. Hippo Video umí spolupracovat i s webkamerou vašeho počítače, zvládne snímat záběry ze webkamery i záznam obrazovky současně, a nabízí řadu dalších funkcí, jako je například export animovaných GIFů.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.