Zavřít reklamu

Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala.

Find & Replace

Funkce „Hledat a nahradit“ je velmi užitečná, ne všechny weby ji ale nabízí. Díky rozšíření s názvem Finde & Replace můžete tuto funkci propůjčit všem stránkám, na kterých je možné zadávat text a pracovat s ním – jedná se například o e-mailové služby, blogovací platformy nebo nejrůznější diskuzní fóra a další místa.

Rozšíření Find & Replace stáhnete zde.

Backspace for Chrome

Backspace for Chrome je nenápadné, jednoduché, ale velice užitečné rozšíření. Poté, co si toto rozšíření nainstalujete coby součást webového prohlížeče Google Chrome na vašem počítači, můžete začít využívat klávesu Backspace coby zkratku pro návrat zpět v historii. Rozšíření nabízí podporu pro Windows, macOS i linuxové distribuce.

Backspace for Chrome

Rozšíření Backspace for Chrome stáhnete zde.

Enhancer for YouTube

Pokud patříte mezi pravidelné uživatele služby YouTube, a často sledujete videa v prostředí webového prohlížeče Google Chrome na vašem Macu, jistě využijete také rozšíření s názvem Enhancer for YouTube. Toto rozšíření nabízí řadu nástrojů pro ovládání přehrávání, hlasitosti, ale třeba také pro automatizaci, podporu klávesových zkratek a spoustu dalšího.

Rozšíření Enhance for YouTube stáhnete zde.

Diigo Web Collector

Rozšíření s názvem Diigo Web Collector vám skvěle poslouží při přidávání a správě záložek v prohlížeči Google Chrome, ale také při zvýrazňování vybraných částí webových stránek. Anotované stránky můžete snadno a rychle sdílet například prostřednictvím sociálních sítí. Diigo vám také umožní vytvářet dotazník nebo třeba přidávat ke vybraným částem webových stránek nejrůznější připomínky.

Rozšíření Diigo Web Collector stáhnete zde.

.