Zavřít reklamu

Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala. Rozšíření stáhnete kliknutím na jeho název.

ColorPick Eyedropper

ColorPick Eyedropper uvítají zejména ti, kteří pracují s barvami – například při tvorbě webových stránek. Díky tomuto jednoduchému, ale užitečnému rozšíření získáte pro Google Chrome na vašem Macu tlačítko, jehož pomocí můžete aktivovat takzvané kapátko. Tímto způsobem snadno získáte kód a další identifikační údaje pro každou barvu, kterou najdete na navštívených webových stránkách.

Site Palette

Pokud spíše než konkrétní barvy potřebujete celé barevné palety vybraných webových stránek, bude se vám hodit spíše rozšíření s názvem Site Palette. S pomocí tohoto nástroje můžete u jakéhokoliv webu snadno a rychle vygenerovat jeho barevnou paletu a dále s ní pracovat, případně ji převést třeba do PDF formátu.

SwiftRead

Rozšíření s názvem SwiftRead posune čtení textu a práci s ním na zcela novou úroveň. SwiftRead vám s využitím technologie Rapid Serial Visual Presentation (RSVP) umožní lépe se soustředit na čtený text a efektivně jej vstřebat. Rozšíření funguje u webových stránek, blogových příspěvků, ale třeba také u e-mailových zpráv.

SmallPDF

Jak název napovídá, rozšíření SmallPDF vám umožní práci s PDF soubory v prostředí prohlížeče Google Chrome. Toto rozšíření můžete využít například k úpravám, konverzi, ale třeba také spojování či naopak rozdělování dokumentů ve formátu PDF. SmallPDF vám umožní také podepisování dokumentů, zamykání a další operace.

Volumix

Potřebujete opravdu efektivně zvýšit hlasitost přehrávání zvuku videa v prostředí Chromu na vašem Macu? Pomůže vám rozšíření s názvem Volumix. Rozšíření Volumix umí navýšit hlasitost zvuku nad maximum, u vybraných počítačů umí také potlačit zkreslení. Lze jej aktivovat celkově, na konkrétních stránkách, nebo třeba jen na aktuálně otevřené kartě prohlížeče.

 

.