Zavřít reklamu

Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala. Rozšíření stáhnete kliknutím na jeho název.

Screen Shader | Smart Screen Tinting

S pomocí rozšíření Screen Shader | Smart Screen Tinting můžete barevné ladění stránek v prohlížeči Google Chrome na vašem Macu upravit tak, aby jejich prohlížení bylo pro váš zrak příjemné i ve večerních či nočních hodinách. Snížením míry modrého světla ulevíte vašemu zraku, sníží jeho únavu a může vám napomoci k lepšímu spánku.

Send to Google Maps

Používáte Google Maps a chtěli byste si do nich jednotlivé cíle a lokace přidávat jedním jediným kliknutím? Pomůže vám v tom rozšíření s názvem Send to Google Maps. Stačí jen na libovolné webové stránce kurzorem myši vybrat a označit text a prostřednictvím tlačítka v kontextovém menu jej odeslat do Google Maps. Rozšíření vám dokáže také zobrazit vaši aktuální pozici nebo nasměrovat k navigaci.

Převodník měn

Často se stává, že narazíme na částku v cizí měně, kterou potřebujeme převést na české koruny, případně na jakoukoliv jinou měnu. Tuto operaci můžete snadno a rychle v prostředí Google Chrome na vašem Macu provést díky rozšíření s názvem Převodník měn. Převodník měn funguje rychle, spolehlivě, a je neustále aktualizován.

Raindrop.io

Raindrop.io je skvěle fungující správce záložek pro váš prohlížeč Google Chrome. Umožní vám ukládání obsahu z webu, ať už se jedná o články, fotografie, videa, PDF dokumenty nebo celé webové stránky. Nabízí funkci vytváření sbírek, možnost označování za pomoci štítků, třídění podle vámi zadaných kritérií a spoustu dalšího.

Video Speed Controller

Jak název napovídá, rozšíření Video Speed Controller slouží k pokročilému ovládání přehrávání videí v Chromu na vašem Macu. Video Speed Controller vám umožní snadné a rychlé ovládání rychlosti, přetáčení a dalších akcí pouze s pomocí klávesových zkratek, které si navíc můžete přizpůsobit.

Video Speed Controller
.