Zavřít reklamu

Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala. Rozšíření stáhnete tak, že kliknete na jeho název.

Fontanello

Pokud se zabýváte tvorbou webových stránek nebo grafiky, a kromě jiného pracujete také s textem a jeho fonty, můžete vyzkoušet rozšíření s názvem Fontanello. Jedná se o jednoduché, ale užitečné rozšíření, které vám umožní po kliknutí pravým tlačítkem myši zjistit podrobné informace prakticky o jakémkoliv textu, na který narazíte na webu.

Easy Reader

Čtete na webu často nejrůznější eseje a dlouhé články, a uvítali byste rozšíření, které by vám jejich čtení usnadnilo a zpříjemnilo? Rozšíření s názvem Easy Reader vám umožní přizpůsobení dlouhých článků na webů a zlepší jejich čitelnost. Můžete si pohrát s fontem písma, jeho barvou a dalšími parametry, stejně jako například zvýrazňovat vybraný text.

Simple To-Do List

Potřebujete pro práci či studium vytvářet nejrůznější seznamy úkolů, a ideálně byste tyto seznamy měli nejraději po ruce v Chromu na vašem Macu? Pomůže vám rozšíření s názvem Simple To-Do List. Simple To-Do List dělá čest svému jménu se vším všudy. Nabízí jednoduché, minimalistické rozhraní, užitečné funkce včetně podpory drag & drop a mnoho dalšího.

Leoh New Tab

Rozšířen s názvem Leoh New Tab nahradí novou kartu v prohlížeči Google Chrome na vašem Macu minimalistickou a přizpůsobitelnou domovskou stránkou, na kterou můžete umístit poutavé tapety, užitečné nástroje a zkratky, seznamy úkolů, informace o stavu počasí, záložky a spoustu dalších zajímavých widgetů. Leoh New Tab můžete synchronizovat napříč více zařízeními naráz.

Wordology

Wordology je skvělé rozšíření, které vám pomůže lépe, rychleji a efektivněji si osvojit cizí jazyk. Po instalaci tohoto rozšíření stačí zamířit kurzorem myši na vybrané slovo kdekoliv na webu, a zobrazí se vám jeho překlad. Rozšíření poté barevně rozliší jednotlivá slova podle toho, zda je již znáte, už jste si je někdy překládali, nebo je neznáte.

Wordology
Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.