Zavřít reklamu

Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala. Dnes půjde například o rozšíření pro práci s PDF soubory, správce rozšíření nebo nástroj pro sledování YouTube v režimu PiP.

Adobe Acrobat

Rozšíření Adobe Acrobat představuje skvělý a užitečný nástroj pro práci s dokumenty ve formátu PDF přímo v prostředí prohlížeče Google Chrome. Můžete jej využít nejen k prohlížení těchto dokumentů, ale také k jejich vyplňování, přidávání poznámek, zvýrazňování, a spoustu dalšího.

Rozšíření Adobe Acrobat stáhnete zde

YouTube Floating Player

Pokud při práci či studiu často sledujete také YouTube videa a hledáte nástroj, který by vám umožnil jejich přehrávání v režimu Obraz v obrazu, můžete zkusit sáhnout po YouTube Floating Player. S pomocí tohoto rozšíření můžete právě přehrávané video na YouTube kdykoliv snadno a rychle přepnout do režimu plovoucího okna, které můžete libovolně přemisťovat, a které se vám bude vždy zobrazovat na popředí.

Rozšíření YouTube Floating Player

ImTranslator

ImTranslator je užitečné a skvěle funkční rozšíření, s jehož pomocí můžete při práci v prostředí prohlížeče Google Chrome provádět překlady textu do 10 tisíc znaků, a to jak slov, tak i fáží nebo celých webových stránek. ImTranslator nabízí podporu desítek jazyků, slovník, historii překladů a spoustu dalšího.

Rozšíření ImTranslator stáhnete zde.

Extensity

Pomalu se začínáte ztrácet v obrovském množství rozšíření na vaší nástrojové liště? Vyzkoušejte Extensity – perfektní nástroj, sloužící k rychlé deaktivaci a opětné aktivaci vašich rozšíření v Google Chrome. Díky Extensity budete moci lépe spravovat vaše rozšíření, přepínat mezi nimi, ukládat je do skupin a udržet si pořádek na nástrojové liště.

Extensity

Rozšíření Extensity stáhnete zde.

.