Zavřít reklamu

Web Translator

Rozšíření s názvem Web Translator vám umožní snadné a rychlé překlady přímo v rozhraní webového prohlížeče Google Chrome na vašem Macu. Po instalaci tohoto rozšíření stačí vybrat daný text, označit jej a kliknout na něj pravým tlačítkem myši. V menu, které se vám zobrazí, následně stačí zvolit překlad.

Web Translator

TextSpeecher: Text to Speech

Rozšíření TextSpeecher je praktickým nástrojem, který převádí text webových stránek na zvuk pomocí technologie převodu textu na řeč (TTS). Je kompatibilní s celou řadou webových stránek, včetně zpravodajských platforem, blogů, stránek s fanouškovskou literaturou, publikací, učebnic, školních portálů a online materiálů pro univerzitní kurzy. TextSpeecher umí nejen číst webový obsah, ale poradí si i se soubory PDF, Dokumenty Google, knihami Google Play, Amazon Kindle a EPUB.

TextSpeecher

Clockwise: AI Calendar & Scheduling

Clockwise je nástroj pro zvýšení produktivity založený na umělé inteligenci, který optimalizuje individuální a týmové plány a vytváří tak více času ve vašem pracovním dni. Clockwise pracuje na principu konsolidace flexibilních událostí a uvolnění delších časových bloků pro perfektní soustředění, abyste se nemuseli zdržovat plánováním.

Ultimate Sidebar

Chtěli byste do vašeho prohlížeče Chrome integrovat více užitečných funkcí, ale nechcete si instalovat rozšíření pro novou kartu? Vyzkoušejte Ultimate Sidebar – rozšíření, které do Chromu (nejen) na vašem Macu přidá užitečnou a nenápadnou postranní lištu. Na tuto lištu si můžete umístit záložky, kalendář, integrovaného chatbota ChatGPT a spoustu dalšího.

Initium New Tab

Initium New Tab patří mezi rozšíření, která nově otevřené kartě vašeho prohlížeče propůjčí další, užitečné funkce. Je jen na vás, zda se na novou kartu rozhodnete umístit zkratky k nejčastěji navštěvovaným stránkám, virtuální samolepicí lístečky, kalendář, úkoly, poznámky nebo třeba RSS čtečku.

.