Zavřít reklamu

Po týdnu vám opět přinášíme naši pravidelnou pětici tipů na zajímavá rozšíření pro internetový prohlížeč Google Chrome. Tentokrát vám nabídneme například rozšíření pro vyhledávání obsahu na Netflixu, sledování času při práci nebo odběr nových zpráv.

Tracking Time

Díky rozšíření Tracking Time můžete na vašem Macu využít funkci sledování času a přidat ji k více než pětatřiceti populárním online službám a nástrojům produktivity. Jakmile zahájíte práci na nějakém úkolu v kterékoliv z podporovaných aplikací, rozšíření to automaticky rozpozná a zahájí synchronizaci s vaším příslušným účtem. Použití tohoto rozšíření je jednoduché – stačí je jen nainstalovat, povolit, a Tracking Time se již o vše potřebné postará sám

Rozšíření Tracking Time stáhnete zde.

Scener

Pokud rádi sledujete nejrůznější pořady se svými přáteli a rodinou, a chtěli byste tak činit i na dálku, určitě uvítáte rozšíření s názvem Scener, díky kterému můžete k vašemu sledování přizvat koho chcete. Můžete si přidávat přátele, sledovat, na co se dívají, a rozšiřovat komunitu příznivců vybraných pořadů. Rozšíření Scener nabizí kompatibilitu s platformami Netflix, Disney+, HBO Max, Hulu, Prime Video, YouTube a řadou dalších.

Rozšíření Scener stáhnete zde.

Volume Master

Rozšíření s názvem Volume Master nabízí možnost zvýšení hlasitosti až o 600 %, jednoduché ovládání hlasitosti u kterékoliv karty, možnost snadného přepínání mezi kartami, ve kterých se přehrává zvuk, a další užitečné funkce. Díky tomuto užitečnému pomocníkovi budete na svém Macu moci ještě lépe a flexibilněji ovládat hlasitost přehrávání obsahu.

Volume Master

 

Rozšíření Volume Master stáhnete zde.

News – RSS Reader

Rozšíření s názvem News – RSS Reader vám v Chromu na vašem Macu umožní v reálném čase sledovat zprávy z předních zpravodajských kanálů, nabídne vám možnost vybrat si oblíbené zdroje a vytvořit vlastní menu s kategoriemi. Rozšíření nabízí také možnost vyhledávání, funkci přidávání obsahu do seznamu oblíbených, možnost nastavení časového intervalu nebo třeba funkci třídění.

Rozšíření News – RSS Reader stáhnete zde.

FindFlix

Rozšíření s názvem FindFlix uvítají zejména ti, kteří sledují Netflix a chtějí na této streamovací službě objevovat nový obsah. FindFlix vám totiž umožní procházet i skryté a v mnoha případech také velice konkrétní kategorie na Netflixu. Díky FindFlix už si nikdy nebudete muset lámat hlavu s tím, jak vyfiltrovat třeba britské hororové snímky, ve kterých figurují zombies, a které pocházejí ze sedmdesátých let.

Findflix

Rozšíření FindFlix stáhnete zde.

.