Zavřít reklamu

Po týdnu vám opět přinášíme naši pravidelnou pětici tipů na zajímavá rozšíření pro internetový prohlížeč Google Chrome. Tentokrát vám nabídneme například rozšíření pro práci s PDF soubory, najdeme si ale čas také na zábavu.

Tracking Time

Rozšíření s názvem Tracking Time vám umožní přidat funkci sledování času k více než pětatřiceti populárním online službám a nástrojům produktivity. Jakmile zahájíte práci na nějakém úkolu v kterékoliv z podporovaných aplikací, rozšíření to automaticky rozpozná a zahájí synchronizaci s vaším příslušným účtem. Po instalaci rozšíření již není potřeba provádět žádná další nastavení.

Rozšíření Tracking Time stáhnete zde.

TickTick

Rozšíření TickTick vám pomůže se snazší organizací vašeho dne a splněním všech vašich úkolů. Jedná se o jednoduchý, ale vysoce efektivní to-do nástroj, který budete mít při své práci neustále po ruce. Příslušná aplikace je k dispozici pro řadu známých platforem a nabízí automatickou synchronizaci s tímto rozšířením. Kromě klasických seznamů úkolů můžete v TickTick také přidávat poznámky, sdílet seznamy a spolupracovat na nich s ostatními.

Rozšíření TickTick stáhnete zde.

Barevné piškvorky

Rozšíření pro Google Chrome nemusí vždy nutně sloužit jen k práci, studiu a produktivitě. Pokud se při procházení webu chcete také pobavit, můžete si nainstalovat rozšíření s názvem Tic-Tac-Toe od tCubed. Hrát můžete buďto proti umělé inteligenci, nebo si vybrat soupeře z řad vašich přátel, rodinných příslušníků nebo třeba kolegů.

Rozšíření Barevné piškvorky stáhnete zde.

Google Disk

S pomocí tohoto užitečného rozšíření můžete při procházení internetu v prostředí prohlížeče Google Chrome jednoduše a rychle ukládat webový obsah nebo snímek obrazovky přímo na váš Disk Google. Rozšíření umožňuje ukládání nejrůznějších dokumentů, obrázků i audia a videa, a to po kliknutí pravým tlačítkem myši na vybraný objekt. Uložený obsah poté můžete dále upravovat a přizpůsobovat.

Rozšíření Google Disk stáhnete zde.

PDF Converter

Pokud při práci v Google Chrome přicházíte často do styku s různými dokumenty ve formátu PDF, jistě uvítáte rozšíření s názvem PDF Converter. Toto rozšíření dokáže efektivně zjednodušit vaši práci s dokumenty tohoto typu, umožní vám přístup k dokumentům přímo z prostředí webového prohlížeče Google Chrome, převod dokumentů jiných typů na PDF, převod PDF dokumentů do obrazového souboru ve formátu JPG a mnoho dalšího.

Rozšíření PDF Converter stáhnete zde.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.