Zavřít reklamu

Charcoal: Dark Mode for Messenger

Charcoal: Dark Mode for Messenger je neoficiální rozšíření, které Facebook Messengeru v rozhraní webového prohlížeče Google Chrome na vašem Macu propůjčí tmavý vzhled. Nabízí snadné a rychlé přepínání mezi světlým a tmavým režimem, možnost výběru ze tří různých motivů, a dokonale uleví vašemu zraku při práci v šeru.

Tab Translate

Tab Traslate je jednoduchý, ale spolehlivý multifunkční překladač pro Google Chrome (nejen) na Macu. Tab Translate nabízí několik možností zobrazení překladu (ve vyskakovacím okně, v rozdělené obrazovce nebo v samostatné kartě), podporu Text-To-Speech, kompatibilitu s různými druhy obsahu včetně PDF formátu a uživatelsky přívětivé rozhraní i ovládání.

Health and Fitness

Chcete zaznamenávat příjem vaší potravy a vaši pohybovou aktivitu, ale dáváte přednost rozhraní webového prohlížeče a nechcete si za tímto účelem stahovat aplikace do mobilu? Vyzkoušejte Health and Fitness – jednoduché rozšíření, které vám pomůže sledovat výživové hodnoty vybraných jídel a zaznamenávat vaši pohybovou aktivitu.

Hydrate Yourself

Pokud trávíte většinu času u počítače a zároveň se často zapomínáte napít (nealkoholického nápoje), pak je rozšíření s názvem Hydrate Yourself určené právě pro vás. Můžete si zde nastavit způsob zobrazování notifikací, intervaly upozornění a další podrobnosti, a rozšíření se už postará o to, abyste nebyli dehydrovaní.

Hydrate Yourself
.