Zavřít reklamu

Care your Eyes

Care your Eyes je rozšíření pro všechny, kteří často pracují v Chromu za šera nebo při zhasnutém světle. Umožňuje přizpůsobit vlastnosti vybraných webových stránek tak, aby šetřily váš zrak – například přepnutím do tmavého režimu. Care your Eyes je možné individuálně aktivovat i deaktivovat.

Audio Only Youtube

Rozšíření s názvem Audio Only You vám umožní při přehrávání na YouTube deaktivovat video a pustit si pouze zvukovou stopu. Toto vylepšení se vám hodí zejména tehdy, když se připojujete například přes mobilní data, a potřebujete šetřit. Rozšíření snadno a rychle aktivujete nebo naopak deaktivujete jediným kliknutím.

Audio Only YouTube

LINER: ChatGPT Google Assistant & Highlighter

Rozšíření LINER nabízí možnost integrace funkce ChatGPT přímo do výsledků vyhledávání Google. Součástí rozšíření je také zvýrazňovač pro webové stránky s podporou textů, videí i obrázků. LINER vám zároveň umožní provádění anotací, ukládání obsahu do složek, označování obsahu štítky a spoustu dalšího.

OneClick Cleaner for Chrome

Rozšíření s názvem OneClick Cleaner for Chrome vám umožní snadno, rychle a efektivně vyčistit paměť prohlížeče, a tím také zrychlit jeho chod. S pomocí OneClick Cleaner for Chrome snadno a rychle odstraníte data o prohlížení z vašeho profilu, čímž zároveň ochráníte své soukromí.

Volume Master

Díky rozšíření Volume Master získáte ještě lepší a bohatší možnosti, co se týče ovládání hlasitosti při přehrávání multimediálního obsahu v rozhraní Google Chrome na vašem Macu. Volume Master umožní zvýšení hlasitosti až o 600 %, podrobné přizpůsobení hlasitosti a spoustu dalšího.

Volume Master
.