Zavřít reklamu

Eesel

Eesel je rozšíření, které vám umožní rychlý přechod na Dokumenty Google, stránky Notion a další pracovní dokumenty z nově otevřené karty prohlížeče. Ušetří vám tak čas a starosti, protože se postará o organizaci veškeré vaší práce. Pokaždé, když otevřete dokument v aplikaci Dokumenty Google, Notion nebo jiné aplikaci, Eesel jej automaticky přidá do seznamu naposledy otevřených dokumentů na hlavní stránce rozšíření. Poté můžete snadno filtrovat podle aplikace a zobrazit dokumenty související s danou aplikací.

Snoozz

Snoozz je užitečné rozšíření, která vám v Chromu umožní „odložit“ karty i celá okna prohlížeče, a ve chvílích potřeby je nechat opět automaticky otevřít. Snoozz umí pracovat s jednotlivými kartami, skupinami vybraných karet i s celými okny, a umožní vám také přednastavit si časy „uspání“, abyste mohli obsah pro příští práci uložit jediným kliknutím.

Readsy

Stejně jako většina lidí pravděpodobně nemáte čas důkladně pročítat všechny webové stránky. Proto je Readsy tak skvělým nástrojem – zvýrazní totiž klíčový text na webových stránkách, čímž vám usnadní, urychlí a zefektivní vstřebávání informací. Readsy dokáže detekovat důležitý text na webové stránce, a poté jej zobrazí ve žlutém rámečku v horní části obrazovky.

tl; dv

Tl; dv aneb „Too long, didn’t view“ je šikovné rozšíření pro Chrome, které umí řešit problémy s tím, kdy se při videoschůzkách musíte rozhodovat mezi psaním poznámek a věnováním pozornosti samotné schůzce. Toto rozšíření funguje se službami Zoom i Google Meet. Stačí spustit v průběhu hovoru rozšíření, kliknutím vždy označit důležité pasáže, a následně se záznam hovoru odešle všem, kteří se schůzky zúčastnili.

AutoMute

Jak název napovídá, rozšíření AutoMute umí automaticky ztlumit zvuk u každé nově otevřené karty prohlížeče Google Chrome na vašem Macu. Už vás nebaví protivné reklamy, které při prohlížení webu vydávají zvuky? Díky rozšíření AutoMute můžete na každé kartě otevřené v prohlížeči automaticky ztlumit zvuk, a aktivovat jej manuálně pouze tehdy, když o to opravdu stojíte.

AutoMute
.