Zavřít reklamu

Vánoce pomalu klepou na dveře a s nimi i spojené předávání vánočních dárků. Pokud ještě nemáte nakoupeno, rozhodně neotálejte. Není radno to nechávat na poslední chvíli, kdy jsou přetíženi nejen prodejci, ale hlavně také přepravci. Právě proto pro vás přinášíme tipy na nejlepší vánoční dárky do 500 Kč. Jestli máte spadeno na nějaké drobnosti, které ale i přesto náramně potěší, pak je tento článek přímo pro vás.

Karl Lagerfeld Choupette Black

Kryty nepatří pouze na telefony. Poměrně důležitou roli totiž hrají i v případě jablečných sluchátek. Jelikož je jejich nabíjecí pouzdro podstatně menší, může se snadněji stát, že například vyklouzne z ruky a dojde k jeho pádu, což může vyústit až v poškození. Pokud hledáte dárek pro někoho, kdo rád kombinuje design a praktičnost, pak se jako ideální řešení jeví Karl Lagerfeld Choupette Black. Toto pouzdro pro AirPods Pro je skvělým řešením, které nejen že zajistí bezpečnost pro jablečná sluchátka, ale zároveň je báječně ozdobí. Skvěle to ještě uzavírá samotný motiv v kombinaci s karabinou, díky čemuž si lze pouzdro připnout například ke kalhotám. Aktuálně jej pořídíte za 424 Kč.

Karl Lagerfeld Choupette Black zakoupíte zde

Hoco PH15

Praktickým doplňkem pracovní desky je kvalitní stojánek pro iPhone. V takovém případě se jako vhodný kandidát nabízí Hoco PH15, který vyniká zejména svým zpracováním. Produkt je totiž vyroben z kombinace odolného ABS plastu a hliníku, což z něj dělá elegantního společníka na stůl. Ze spodní strany se navíc nachází i výřez, díky čemuž je možné kdykoliv připojit kabel a telefon tak zároveň napájet. Na druhou stranu nemusí být používán jen v kombinaci s iPhonem. Pohodlně si totiž poradí i s iPadem mini a podobně. Díky současným slevám Hoco PH15 vyjde jen na 399 Kč 274 Kč.

Hoco PH15 zakoupíte zde

Fitness náramek M4 Black

Máte ve svém okolí někoho, kdo by si rád vedl přehled o ušlých krocích, spálených kaloriích, monitoroval spánek a podobně, ale nechce používat například Apple Watch či jiné alternativy? Pokud ano, pak se jako zajímavé řešení nabízí Bluetooth fitness náramek M4 Black. Ten kromě zmiňovaných atributů dokáže měřit tepovou frekvenci, zobrazovat příchozí notifikace a pracovat i jako budík a budit prostřednictvím vibrací. V poměru cena/výkon se tak jedná o parádního společníka nejen pro sport, ale prakticky pro každodenní život. Momentálně tento fitness náramek zakoupíte za 424 Kč.

M4 Black zakoupíte zde

Tech-Protect C1 15W

V našem seznamu tipů rozhodně nesmí chybět kvalitní bezdrátová nabíječka. V takovém případě byste rozhodně neměli přehlédnout model Tech-Protect C1 15W. Tento model si hravě poradí s napájením všech zařízení, která jsou kompatibilní se standardem Qi. Kromě iPhonu tak hravě nabije například i podporovaná sluchátka Apple AirPods. Produkt také vyniká svým minimalistickým designem a zpracováním. Celé to ještě parádně uzavírá podpora pro rychlé nabíjení výkonem až 15 W. V tomto směru ale musíme upozornit, že iPhony jsou softwarově omezeny pouze na 7,5 W. Bezdrátová nabíječka Tech-Protect C1 15W vyjde na 474 Kč.

Tech-Protect C1 15W zakoupíte zde

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

Diskuze není pro tenhle článek otevřena.

Čtěte více.